ALFA A OMEGA PRO VAŠE SRDCE! Chcete pro sebe opravdu kvalitní péči?

Samozřejmě, že ano. A takovou péči si zaslouží také vaše srdce, protože vaše srdce je váš život. V současné době najdete na trhu vysoce kvalitní Omega 3. Najdete ji v přípravku MaxiCor? forte.

Proč je tak důležité užívat MaxiCor® forte?

Protože Omega 3 nenasycené mastné kyseliny si naše tělo nedovede vyrobit samo. Můžeme mu je poskytnout pouze ve stravě. A jako vnitrozemský národ nemáme ve svém jídelníčku zrovna optimální množství čerstvých mořských ryb, které prospěšných látek Omega 3 obsahují nejvíce. Proto je vhodné doplnit stravu tobolkami MaxiCor® forte. Obsahují vysoce kvalitní a speciálně čištěné Omega 3, získané speciálním a šetrným způsobem z kvalitního rybího oleje. Těmi nejdůležitějšími nenasycenými mastnými kyselinami Omega 3 jsou EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Příznivého účinku na naše zdraví dosáhneme při konzumaci 250 mg EPA a DHA denně.

 

Při současném životním stylu je mimořádně potřebné věnovat péči tomu, co svému tělu poskytujeme za výživu, jaké prospěšné látky mu dodáváme a jakým způsobem. MaxiCor® forte obsahuje v každé tobolce 90 % vysoce kvalitní Omega 3.

Teď se vám ale nabízí možnost dát svému srdci unikátní péči. Doplněk stravy MaxiCor® forte s vysokým obsahem Omega 3 nenasycených mastných kyselin. Je to snadné. Stačí jedna koncentrovaná tobolka MaxiCor® forte denně, kterou pohodlně zapijete vodou, a vaše srdce se vám za tuto péči odvděčí.

Dejte srdci, co potřebuje pro to, aby mohlo správně pracovat.

Užívejte doplněk stravy MaxiCor® forte!

 

Více informací naleznete na http://www.maxicor.cz

Pro nákup produktu navštivte: https://www.farmax.cz/srdce

reklamní sdělední

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama