Alergie od A do Z

Nejspíš jste se již setkali s někým, kdo trpí některým typem alergie - a dost možná, že máte alergika v rodině. Chcete jeho obtíže zmírnit, případně ho zcela navrátit do normálního života? Chcete zabránit tomu, aby vaše dítě nějakou alergii získalo? Teď máte neobyčejnou šanci, jak na všechny podobné otázky odpovědět ANO.
Dostává se vám do rukou kniha Alergie od A do Z, která na základě posledních lékařských a farmaceutických výzkumů navrhuje způsoby léčby i účinné prevence. Zjistíte, že mnohé alergie může způsobit dokonce přehnaná hygienická péče.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele Jindra
  Jindra (anonym)

  Dobry den, ta kniha je opravdu zajímavá, něco více z knihy jsem našel na http://alergie-mleko.webz.cz/alergie-od-a-do-z.php .

  Bře 15, 2005
 • Obrázek uživatele Eva Navrátilová
  Eva Navrátilová (anonym)

  Dobrý den, přítel má už odmala zjištěnou alergii na pelyněk spojenou s astmatem. Kdysi chodil na injekce,ale to prý už nemnůže říkal alergolog. V tuto dobu bere kapky do očí proti alergii, zyrtec či xyzal , ventolin a k tomu nějaké inhalační krortikoidy. Mám pocit, že mu to vůbec nezabírá. Ve městě to není jeetě tak hrozné, sice skoro nevidí jak má ty oči opuchlé a červené a při občasných dávkách ventolinu to uvládá, ale jak se dostane na vesnici , tak mui ještě zčervená kůže kolem očí, začne ztěžka dýchat, má šílenou rýmu a o očích nemluvě. CVo byste poradil? Ještě třeba něco co by šlo dokoupit v lékárně, nebo nějaké další vyšetření? Nevím, třeba alergie na pelyněk se prý nejvíce vyskytuje srpen až září a už asi 3 týdný jeho problémy trvají a jsou velké a to je květen. Díky Navrátilová email: evicka.000@centrum.cz

  Kvě 17, 2011
 • Obrázek uživatele Luky
  Luky (anonym)

  Na blogu slimming.cz pro vas chytsame celou jednu kategorii venovanou ciste priznakum, projevum a lecbe alergii. Poradime kazdemu.. Prvni dil zde -- https://www.slimming.cz/alergie-1/

  Srp 01, 2018

Přidat komentář

Reklama

Reklama