7 způsobů, jak podpořit imunitu během zimy

Zdraví imunitního systému závisí na mnoha faktorech včetně dostatečného množství kvalitního spánku a dobré vyvážené stravy obsahující málo jednoduchých cukrů a širokou nabídku vitamínů, minerálů a živin. Existují však chvíle, kdy váš imunitní systém potřebuje podat pomocnou ruku, například během nachlazení nebo infekce.

Mnoho léků má velmi silné účinky a může velmi rychle zastavit příznaky nachlazení, ale přírodní lékaři obhajují spíš holistický přístup k infekcím, kdy se tělu poskytne čas hojit se. Ve skutečnosti jsou některé z příznaků, jako je například výtok z nosu, přírodní způsob, jak tělo vylučuje viry a bakterie a proto není vhodné je ihned potlačit.

Existuje však několik kroků, které může každý podniknout k podpoře obranyschopnosti těla, jako  například:

1. Přidejte do vaší stravy celozrnné obiloviny a zeleninu.
2. Snižte příjem cukru a alkoholu.
3. Zvýšte příjem anti-stresových živin, jako jsou potraviny a/nebo doplňky s vysokým obsahem vitaminů B, C a hořčíku.
4. Pijte dostatek tekutin.
5. Zvyšte příjem jídel bohatých na karotenoidy, vitamín C a zinek, které podporují léčení.
6. Vyživujte svoji imunitní obranu jídly bohatými na ostružiny, maliny, borůvky, bezinky a beta-glukany (ovesná kaše) nebo doplňte vysokodávkové extrakty.   
7. Myjte si ruce často teplou vodou a mýdlem.

Autor: mk

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (10)

 • Obrázek uživatele Radim
  Radim (anonym)

  document.cookies

  Zář 02, 2019
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Zář 20, 2019
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Zář 20, 2019
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Zář 20, 2019
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Zář 20, 2019
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Zář 20, 2019
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  ADSFF --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ADFAGADRFFFFFFFFFFFFF --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AFDGFDGAFGDAFG DFAG --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- DFGAFDG

  Zář 20, 2019
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- DSFF --------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------ ADFAGADRFFFFFFFFFFFFF -----------------------------------------------------------

  Zář 20, 2019
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  1.tj.nevira.tvrdohlavosti(zná.pravdu.odmítá.dosvědčit). 2.tj.nevira.odvržení(zarputilci,odmítá.pravdu.jazykem.a.slovem,tzn.hřeší.jazykem.a.slovem. 3.nevira.z.arogance.a.pýchy(př.nevíra.Ibise,prokletého.Satana). 4.tj.nevira.z.odmítnutí(zná.víru,odmítá.ji.bezpodmíněčně.plnit.a.odvádět.zekát) 5.tj.evíra.pokrytectvím(předsírači.víry,pro.ně.nachystána.věcička.a.tedy.oliheň.pekelný.v.nejnižím.stupňi,kde.nebudou.mít.pomocníky.chobotnicie,pateně.v.oblasti.Mariánského.příklopu,beze.srandy).DÁLE.JIŽ.JENOM.STRUČNĚPRO.ILUSTRACI.CO.NÁS.VŠECHNY.ČEKÁ.TADY.V.ČR,vy.bezbožníci(nevim.kerej.KUFR.porušujete,až.sez.toho.Alláhovi.musí.zvedat"kufr"). 6.nevíra.povolováním.zakázaného. 7.tj.nevíra.vysmíváním.se. 8.tj.nevíra.odvracením.se(pozvracením.se?) 9.tj.nevíra.záměnou(MÁ.dokonce.A,B,C.typy) A/ODMÍTNUTÍ.ŠARÍJA. B/UPÍRÁNÍM."někomu"práva.daného.Alláhem. C/DĚLÁNÍ.SI.ZÁKONŮ.PŘÍČÍCÍCH.SE.Allhovi.TŘESTE.SE.JINOVĚRCI,NEBOŤ.STRAŠLIVÁ.JE.PRDEL ALÁHOVA,KDO.DO.NÍ.VSTOUPÍ.POZNÁ.MUSLIMSKOU.SÍLU.SVĚRAČŮ,.TEPLO.DOMOVA.A.KLID.JAKÝ.MŮŽE.JEN.V.ŘITI.SÍDLIT.

  Zář 20, 2019
 • Obrázek uživatele Whyte
  Whyte (anonym)

  kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu (doctorelviswhyte@gmail.com) nebo whatsapp (+2347083629144), pokud chcete prodat svou ledvinu za obrovskou částku peněz.

  Led 18, 2020

Přidat komentář

Reklama

Reklama