4 superpotraviny pro jemnou detoxikaci vašeho těla

Detoxikace může být zátěží pro vaše tělo a způsobit mnoho vedlejších příznaků. Mezi látky, které jsou při detoxikaci z těla odváděny, patří zbytky pesticidů, chemické látky z teflonu a vakcín, farmaceutické léky, hliník, těžké kovy, zbytky chemoterapie a radiace.

Existuje velmi mnoho způsobů a metod detoxikace a plno produktů podporující detoxikaci. Některé však provázejí velmi silné a potenciálně nebezpečné průvodní jevy. Následující látky umožňují jemné odstraňování škodlivých látek z vašeho organismu a jsou šetrné k tělesným systémům. Na druhou stranu tyto metody vyžadují delší čas užívání a opakování, protože detoxikace trvá déle. 

Pektin

Vláknina ovocný pektin pomáhá jemně z organismu odstraňovat těžké kovy a chemické látky. Konzumace ovoce bohatého na pektin či přidávání pektinového prášku do sklenice s vodou či do hroznové šťávy pročišťuje organismus. 

Koriandr

Kulinářská bylina koriandr je jednou z nejúčinnějších látek na detoxikaci rtuti, těžkých kovů a dalších toxických sloučenin. Koriandr můžete zařadit jednoduše do své diety a využít ho při přípravě pesta. Koriandr má zároveň antibakteriální a protiplísňový účinek. 

Chlorella

Chlorella je sladkovodní řasa, která pomáhá organismu zbavit se rtuti a těžkých kovů. Větší množství chlorelly může způsobit vedlejší účinky, nejčastěji v trávicím traktu, proto je doporučeno začínat s menším množstvím chlorelly a postupně dávkování zvyšovat. 

Obilná tráva

Vylisováním čerstvé šťávy z pšeničné či ječmenné trávy získáte velmi účinný jemný detoxikační prostředek pro váš organismus. Pro detox lze využít i šťávy namíchané z usušeného mladého ječmene či pšenice. Začínejte opět pozvolna, abyste se vyvarovali vedlejších účinků. 

Mezi vedlejší projevy detoxikace může patřit nevolnost, zvracení, bolest hlavy, průjem, závrať, únava, bolest svalů, kašel či rýma. Pokud se příznaky objeví, snižte množství užívaného prostředku, či na nějaký čas užívání přerušte a poraďte se s odborníkem. 

Zdroj: Natural News

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Puki
    Puki (anonym)

    doporucim zapojit bezne potraviny s detoxikacnim ucinkem. tady v diskusi jaksi kazdy z vas neco propaguje /je jasne, ze je to pouze reklama/, prave proto pridam kratky seznam s beznymi potravinami pro urychleni detoxu /BEZ REKLAM, SAMOZREJME/ -- http://www.detoxikujeme.cz/superpotraviny-pro-ocistu-tela/

    Feb 27, 2017

Přidat komentář

Reklama

Reklama