Zlato pro zdraví

15.4.2000 00:00
Zdraví

Patříte- li mezi obdivovatele zlata a rádi se ozdobíte nějakým šperkem z tohoto kovu, vězte, že to není jen marnivá paráda či symbol bohatství, jak si někdo může závistivě myslet, ale že jde i o pozitivní ovlivnění a energizaci vašeho organismu.

Zlatě zářivá vibrace tohoto kovu nám pomáhá najít smysl života a současně jej v praktickém životě v plné míře naplnit. V rovině duchovní nás podporuje v meditaci, ve vytrvalosti, skromnosti a v oddané lásce k Bohu. Potlačuje Ego a aktivuje intuici.

Zlato je ovšem především prvkem obnovy, věčného mládí. Pozitivně ovlivňuje látkovou přeměnu a následně i zpomaluje proces stárnutí. Provokuje v nás až do pozdního věku aktivitu, která přirozeným způsobem udržuje organismus v rovnováze a bezproblémovém chodu.
Dokáže aktivovat naší vizuální představivost a tvořivost.
Podporuje sebedůvěru, sebevědomí a pocit odpovědnosti. Pomáhá překonávat stavy deprese, splínu, rozčilení a sebevražedné myšlenky. Daruje nám vnitřní klid a tiší obavy a strach z nemocí a smrti.

Fyzicky aktivuje činnost srdce, krevního oběhu, hormonální produkci žláz a sexuální aktivitu. Mírní bolesti a nemoci pohlavních orgánů. Léčí revmatické onemocněni kloubů, zvyšuje obranyschopnost organismu. Zvyšuje odolnost vůči infekcím, urychluje ozdravný proces chřipkových onemocnění a podporuje léčbu plic, hrtanu a očí.
Učí nás ovládat smysly, usměrňovat jejich nezdravé potřeby, zbavovat se návyku na alkohol, tabák, medikamenty a drogy. Zmírňuje epileptické záchvaty a autismus.
Stejně jako při používaní ostatních drahých kovů a polodrahokamů neměli byste však zapomínat na občasnou očistu .Zlato omyjte krátce pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce s vodou, pokud možno společně s křišťálem. Jelikož je zlato dobrým vodičem energie, stačí je jen krátce nabít na slunci.

autor: m.k.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Zlato je u nás oproti jiným státům předražené a tudíž investovat do...
!  |  28.3.2013 12:56

A taky blbostí některých nakupujících. Nákup šperkového zlata je...
To je dané malým objemem obchodů  |  28.3.2013 15:00

Máte někdo zkušenost s tímto výrobkem?...
Jindra  |  4.10.2017 08:40

Ano, špatné.
,  |  4.10.2017 09:01

A na co si ho používal, co jsi si od něj sliboval a co se stalo?
Jindra  |  4.10.2017 12:16

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *