Začíná to v krku...

25.2.2016 00:01
Zdraví

Znáte ten pocit, kdy Vás začíná lehce škrábat v krku, a Vy hledáte něco, co Vás posílí a pomůže Vás zbavit trápení?

Už při prvních nepříjemných pocitech  v krku si uvařte teplý čaj s citrónem (zdroj vitamínu C) a sáhnout můžete také po účinných přírodních tabletách. Doporučujeme např. osvědčený Preventan® Quattro. Preventan® Quattro je doplněk stravy na přírodní bázi, který obsahuje účinné látky, jako je kolostrum obsahující laktoferin, kterému se přikládají speciální ochranné účinky mateřského mléka, vitamín C, mátové silice, posilující obranyschopnost a unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine®. Tyto čtyři složky v jedné tabletě tak mají čtyři různé pozitivní účinky na lidský organismus.

Cucavé tablety s eukalyptově-mátovou příchutí jsou ideální pomocníkem. Můžete je  užívat  i dlouhodobě  s antibiotickou léčbou, či po ní, kdy vaše tělo prochází stadiem regenerace. Stačí si nechat ráno a večer v ústech volně rozpustit jednu tabletu.

Preventan® Quattro 12 tbl - medvědí síla pro celou rodinu, je k dostání v lékárnách bez lékařského předpisu za doporučenou cenu 137,-Kč či na e-shopu http://eshop.farmax.cz/preventan-quatro-tbl-12/

www.preventan.cz/preventan-quattro/.