Vánoce na 001shop.cz - prodejna v centru Prahy

20.12.2011 00:01
Zdraví

Pro inspiraci vám představíme výrobky, které se nejčastěji prodávají za účelem dárku na obchodě 001shop.cz - vše pro zdraví či krásu. Přípravky je možno objednat online nebo zakoupit v kamené prodejně v centru Prahy.

Kosmetika:
 
Carnation - Ajurvédský prostředek pro podporu růstu vlasů
Výživný prostředek pro vlasy. Stimuluje růst vlasů. Posilňuje a ozdravuje vlasy. Působí proti padání vlasů. Do hloubky čistí pokožku hlavy, aniž by ji nadměrně vysušoval. Používá se jako vlasová maska s domácími produkty 1x-2x týdně. Nebarví! 200g vydrží až na 100 aplikací 
 

Ajurvédská terapie lupů, padání vlasů a podpory jejich růstu - Zvýhodněná sada 1250

Sada obsahuje Bylinné vlasové tonikum Shatone (200ml) a  Bylinný ajurvédský prostředek pro podporu růstu vlasů Shacare (200g) - přípravky, které vyživují a ozdravují vlasy, podporují jejich růst a působí proti padání vlasů a tvorbě lupů.

Gel s 24-karátovým zlatem Gold Gel od indické princezny Shahnaz Husain

Gel obsahující 24 karátové zlato společně s rostlinnými extrakty a esenciálními oleji. Obsahuje složky bránící stárnutí. Vyživuje kůži novou energií. Oživuje ji a omlazuje. Zjemňuje a rozzařuje pleť. Chrání kůži před škodlivými vlivy ultrafialového záření a agresivními vlivy zevního prostředí. Silná omlazující formule. Ajurvédské texty obsahují odkazy na léčení zlatem a na silný účinek zlata proti stárnutí. Dnes vědecké výzkumy odhalily tajemství zlata, které je lehce vstřebatelné do kůže a ovlivňuje pleť na buněčné úrovni. Zlato má značný vliv na kůži, dodává jí novou energii, oživuje ji, omlazuje a zpomaluje procesy stárnutí. Zlato stimuluje lymfatickou drenáž a krevní oběh. To usnadňuje odvod toxinů a zplodin a urychluje regeneraci nových zdravých buněk. Též pomáhá napravit oxidační poškození kolagenových vláken, uchovává kůži pružnou a mladistvou.  Vhodný pro ženy nad 30 let. Přípravek se skládá ze dvou složek (gel + krém) 40g

Ajurvédský krém pod oči od indické princezny Shahnaz Husain

Speciálně vyvinut pro jemnou kůži v okolí očí. Pomáhá ji oživit a zlepšit její texturu. Zjemňuje a rozzařuje pleť. Působí proti vráskám i kruhům pod očima.  Aktivní složky: Triphala, rádžájatana, mandlový olej, růže. 40g

 

Ajurvédský omlazující balzám Holly Hock od indické princezny Shahnaz Husain

Pomáhá odstranit v hloubce usazené mikroby, nečistoty a mrtvé epitelové buňky. Oživuje a omlazuje pleť. Je vynikající na jizvy, skvrny a další kožní problémy. Aktivní složky: Med, zinek, sezam, mandle, pomerančové květy. 100g

Beautifying mask - Zkrášlující maska s 24-karátovým zlatem od indické princezny Shahnaz Husain

Tato silná maska proti stárnutí obsahuje 24-karátové zlato. Omlazuje, vyživuje kůži a propůjčuje jí dlouhotrvající mladistvou zář. Starobylá receptura. Vědecké výzkumy dnes odhalily tajemství zlata, které je lehce vstřebatelné do kůže a ovlivňuje pleť na buněčné úrovni. Zlato má značný vliv na kůži, dodává jí novou energii, oživuje ji, omlazuje a zpomaluje procesy stárnutí. Zlato stimuluje lymfatickou drenáž a krevní oběh. To usnadňuje odvod toxinů a zplodin a urychluje regeneraci nových zdravých buněk. Též pomáhá napravit oxidační poškození kolagenových vláken, uchovává kůži pružnou a mladistvou. 100ml 

Krém proti vráskám Beauty balm od indické princezny Shahnaz Husain

Revoluční krém, který obsahuje exkluzivní rostlinné složky. Tento přípravek prokázal dobré výsledky na kůži s vráskami, skvrnkami, změnami pigmentace a suchými lišeji. Aktivní složky: Mandle, karotka, med, olivový olej. Ideální pro zralou pokožku. 40g

Aurea - Bio 24-hodinový obličejový hydratační krém aloe vera.
Aurea hydratační krém je vyroben z aloe vera v kombinaci s přírodními oleji ze sladkých mandlí, šípků, arganu, měsíčku, pupalky a meruněk. Ochraňuje, hydratuje a vyživuje všechny typy pleti. Naneste velkoryse na čistý, suchý obličej a krk, vynechejte oblast očí. Vhodný pro všechny typy pleti.
 
Potravinové doplňky:
 

Gold specifics joint modulator od firmy Solgar

Unikátní směs pro výživu chrupavky kloubů a vaziva. Tato unikátní doplněk stravy obsahuje: Glukosamin Sulfát, DLPA, výtažek z kurkumy, L-prolin, vitamín C, niacin, výtažek z hroznových semínek a mangan. Zlatá etiketa u výrobků Solgar symbolizuje nejvyšší kvalitu.

Kyselina hyaluronová od firmy Solgar

Doplněk stravy pro zdravé klouby. Kombinuje účinek kyseliny hyaluronové, kolagenu, chondroitin sulfátu a vitamínu C.

Earth source - zdroj přírodních živin - Earth source je unikátní kombinace zelených potravin a přírodních živin obsahující všechny potřebné vitamíny a minerály v nejpřirozenější formě, jenž zajišťuje vysokou využitelnost organismem. Zvyšuje celkovou vitalitu organismu. Earth source obsahuje zelené potraviny(chlorella, mladý ječmen, spirulina, chlorofyl) a zdroje esenciálních mastných kyselin (lněný olej, olej ze slunečnicových semínek, brutnák lékařský).

Formule VM-75 - jednička mezi multivitamíny - Formule VM-75 od firmy Solgar je číslo jedna mezi multivitamíny v průmyslu s přírodními produkty. “75“ znamená, že VM 75 obsahuje 75 mg většiny vitamínů skupiny B. V prosinci 2002 byl časopisem HFB magazíne oceněn cenou “Nejlepší potravinový doplněk“. Tento multivitamínový přípravek je vhodný i pro vegetariány. Vyšší obsah vitamínu B ocení zejména lidé ve stresu - manažeři, studenti, sportovci...

Štáva z celých listů aloe vera - univerzální pomocník zdraví - Vědecký výzkum prokázal, že vnější část listu a slupka, která byla dříve vyhazována, obsahuje o 200% více aktivních léčebných složek než pouhý gel. Dráždivé antrachiony s projímavým účinkem jsou speciální technologií odstraněny.

Formule pro zdravou pleť, nehy a vlasy - Speciální doplněk stravy obsahující MSM (methylsulfonylmethane - zdroj síry), vitamín C, zinek a aminokyseliny pro zdravou kůži, nehty a vlasy.

Přístroje:

Biobeam 940 - Účinná a rychlá pomoc při léčbě pohybového aparátu (artrózy, kloubů, svalů, zánětů a bolesti) Účinný, dlouhodobě celosvětově ověřený lékařský přístroj, určený k bezbolestné léčbě pohybového aparátu a bolesti.  Bez léků, bez bolesti, bez rizika - vysoce účinný terapeutický systém určený pro bezbolestnou léčbu pohybového aparátu bez vedlejších účinků. Využívá vlastní, patentově chráněnou technologii léčebných vlastností infračerveného paprsku jedné vlnové délky 940nm, která je účinná při léčbě pohybového aparátu.

HandyCure - je zařízení nízkoúrovňové laser terapie, které kombinuje nízkou úroveň pulzního laserového záření, pulzní infračervené záření, viditelné červené světlo a statické magnetické pole. Urychluje zotavení zanícené tkáně, obnovu buněk a zlepšuje mikro-cirkulaci.

Biolampa Biostimul BS 103 - Osobní zdravotnický prostředek Biostimul BS 103 je nejnovější verze moderních fototerapeutických přístrojů vyvinutých na základě dlouholetých zkušeností v oboru fotonické medicíny společností Biotherapy pro domácí i klinické účely. Verze BS 103 je zjednodušená verze osobních systémů světelné terapie Biostimul, která je napájena standardním síťovým adaptérem.

Přípravky je možno objednat online na www.001hop.cz či zakoupit přímo v prodejně 001shop.cz Krakovska 22, Praha 1, tel. 296230202, pondělí až pátek 10-19 hod. a v sobotu od 10-13 hod (24.12.2011 zavřeno).

 

Přidat komentář

 
* *