TRÁPÍ VÁS BOLEST V KRKU? SPOLEHNĚTE SE NA SPREJE Z PŘÍRODNÍCH LÁTEK

7.3.2018 13:31
Zdraví

Bolest v krku není nemoc, ale pouze příznak onemocnění. Projevuje se pocitem škrábání, pálení v krku, bolestivým polykáním, někdy i suchým dráždivým kašlem. Bolest v krku většinou vyvolává zánět. Náchylnost k bolestem v krku zvyšuje únava, stres, virózy a nachlazení. Bolest v krku se dá naštěstí dobře léčit i přírodní cestou.

Bolest v krku vzniká tak, že infekce, většinou virového původu, způsobí poškození sliznice a následný zánět. Ideální je potlačit nejen tyto symptomy, ale zároveň léčit i příčiny. Ideální je v tomto případě sáhnout po prostředcích, které mají větší rozsah působení - a nemyslíme tím širokospektrá antibiotika. Ta vám při virových chorobách nepomohou.

Nabízí se spousta zaručených babských rad jak na bolest v krku, ale pokud hledáte šetrnou a zároveň účinnou léčbu, zkuste přírodní alternativy z lékárny.

Ideální jsou spreje do krku, které obsahují účinné látky přírodního původu. Svým složením působí hned na několika frontách obrany organismu.  Velmi šetrnou a zároveň účinnou službu vám prokážou přípravky, jako je například Larfasol.

Larfasol obsahuje oleje z rakytníku, měsíčku lékařského a bergamotu. Tyto přírodní látky působí jako anestetikum, které zmírňuje bolest, antisepticky - dezinfikují krk a potlačují zánět. Navíc obsažené oleje lépe kryjí poškozenou sliznici a pomáhají její regeneraci. Díky použití podobného přípravku tak nejen zmírňujete příznaky, ale aktivně pracujete i na odstranění příčiny onemocnění.

Rakytníkový olej je nejen koncentrát vitamínů F, E, P, K a A, ale navíc působí protizánětlivě, snižuje bolest a regeneruje sliznici. Podobně působí i měsíčkový olej, který má antibakteriální účinky, a tak může často u lehčích bakteriálních infekcí zastat práci, na kterou byste jinak potřebovali antibiotika. Larfasol díky svému složení působí na virové i bakteriální infekce.

Poslední důležitou přírodní složkou je bergamot. Ten pro změnu působí proti plísním, zmírňuje zánět a tiší bolest.  Pokud chcete aktivně řešit nejen bolest v krku, ale i její příčiny a raději se vyhněte  chemickým přípravkům, které zatěžují organismus, a sáhněte po přírodní alternativě. Larfasol sprej je přírodní alternativa, jehož bylinné složení z něj dělá šetrný, ale zároveň velmi efektivní nástroj v boji s bolestí krku.

Výhodou přírodních produktů je i to, že jsou bezpečné pro děti a jiné rizikové skupiny. Larfasol je vhodný pro děti od 2 let, těhotné i kojící. Neobsahuje žádné chemické látky, alkohol, cukr ani barviva.

Pokud bolest v krku přetrvává více než týden, anebo máte horečku, zřejmě půjde o bakteriální infekci. V tomto případě je nutné navštívit lékaře.

Larfasol sprej však můžete bez obav používat i během léčby antibiotiky. Nemá žádné vedlejší účinky, naopak vám pomůže rychleji se uzdravit.

reklamní sdělení