The Times: syndrom války v Zálivu patrně vyvolalo očkování

The Times: syndrom války v Zálivu patrně vyvolalo očkování

13.1.2004 00:00  |  Zdraví

Zdravotní potíže postihující britské vojáky po návratu z první války v Perském zálivu z roku 1991, obecně známé pod názvem "syndrom války v Zálivu", byly patrně skutečně vyvolány očkováním před odjezdem. Této hypotéze se dostalo první oficiální podpory ve zprávě armádního lékaře, o níž dnes podle agentury Reuters informuje britský list The Times.... celý článek

Komentářů: 3 | Poslední komentář: 24.5.2013 04:04

Komentáře

reagovat 24.1.2004 09:19 - Odborník

Je také známo, že potíže byly podobné stavu který je běžný při onemocnění systémový lupus erythematodes. Problémy s pamětí, kloubní potíže, požkození orgánů a mnohé další.
Předpokládá se, že tyto problémy pocházely ze splodin, které Američané způsobili při vyhazování skladů s neznámým obsahem do vzduchu. Také používali kulky do zbraní, které mají špičku z ochuzeného Uranu pro větší impakt. Má to větší razanci při dopadu a proráží pancíř. V případě zásahu s tankem nebo jinou vojenskou technikou se do prostředí uvolňují mikroskopické částečky radioaktivního materiálu, které vdechují osoby v blízkém okolí nebo jsou i větrem přeneseny na vzdálenější místa, kde jsou lidmi vdechnuty. Také v Iráckých skladech zničených Spojenci, mohly být uloženy některé látky, o kterých neměli přítomní tušení. Také se poté lidem narodily děti, které měly stejné příznaky, jako jejich rodiče, kteří působily v persko-gulfském konfliktu.
Očkování které je uvedeno v článku, na to patrně mohlo mít vliv, protože lupus spouští buďto neznámý environmentální agent nebo vrozené predispozice. Také se může spustit stresem, o kterém nebyla v bojových podmínkách nouze a někteří jedinci k tomu mohli mít již zmíněné zděděné predispozice. Více o lupus na adrese http://home.tiscali.cz/cz228444
Mezi požkozenými tak mohli být i Čeští vojáci, kteří v zálivu tou dobou sloužili a po nějaké době se u nich projevily zdravotní komplikace tohoto druhu jako bolesti kloubů, krajní únava, depresivní stavy, genetické poškození aj. Není dosud plně potvrzeno ani vyvráceno. Americké tajné služby materiály ze Zálivu odtajňují pomalu a až na nátlak rodin a jejich právníků, kterýmžto přinesla valka v Zálivu problémy.

reagovat 25.3.2010 21:58 - Ls.lucki

http://www.rozalio.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=274&Itemid=156
http://petice.webnode.cz/

reagovat 24.5.2013 04:04 - jhon

...

Allen Dreien Jialian ab jenseits des Bogens fünf Punkte, die jeweils fünf Tore Hit, indem Siechristian louboutin schuhe
christian louboutin
louis vuitton taschen
louis vuitton Online Shop
Jack Wolfskin Sale
Jack Wolfskin outlet
louis vuitton taschen
louis vuitton Online Shop den Ball aus dem Strafraum gefolgt, sondern auch eine Gruppe. Trey beendet hatte, Allen auszog das Training Shirt, begann Guangzhuobangzi üben, dieses Mal nach dem Pick-and-Roll in der Ferne immer wieder Exhumierung, Deckel, offene, fangen, schießen, akribisch.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Je také známo, že potíže byly podobné stavu který je běžný při...
Odborník  |  24.1.2004 09:19

http://www.rozalio.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=274&a...
Ls.lucki  |  25.3.2010 21:58

Allen Dreien Jialian ab jenseits des Bogens fünf Punkte, die jeweils fünf...
jhon  |  24.5.2013 04:04

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *