Svaly a klouby bez bolesti

10.12.2010 00:00
Zdraví

Organický křemík, výtažek z vrby, harpagofytu, kadidlovníku, kurkumy, glukosamin, chondroitin sulfát či éterické oleje mohou být při zevním použití pomocníky pro ztuhlé, unavené či bolavé svaly a klouby.

Pro rychlou pomoc pro sportovce je ideální Flexosil rapid krém, který má rychlý nástup účinku. Svaly mírně prohřeje a zklidní případnou bolestivost. Organický křemík tělo potřebuje k tvorbě kolagenových a elastinových vláken v kloubních chrupavkách. Pomáhá při ústupu bolesti. Ěterické oleje tymián, levandule, libavka, pepř, skořice, hřebíček, eukalyptus, heřmánek římský, máta, saturejka, kajeput, majoránka, kadidlovník prokrvují svaly a pomáhají zmírnit bolestivost po námaze. Chondroitinsulfát má poskytovat úlevu při bolestech kloubů.

Flexosil gel forte je vhodný k pravidelnému použivání při ztuhlosti a bolestivosti svalů a pro uchování pružných kloubů. Organický křemík tělo potřebuje k tvorbě kolagenových a elastinových vláken v kloubních chrupavkách. Pomáhá při ústupu bolesti. Přeslička je přírodním zdrojem křemíku. Herpagofyt (čertův spár) pomáhá ulevovat při bolestech svalů a zad. Napomáhá při obnově pohyblivosti kloubů. Má protizánětlivé a protirevmatické vlastnosti. Snižuje bolest a zánět a tím zlepšuje pohyblivost kloubů. Výluh z vrby a kadidlovníku (boswellie) pomáhá proti bolesti svalů a zad. Podobně jako aspirin působí protizánětlivě. Kurkuma zmírňuje bolest a ztuhlost. Glukosamin má poskytovat úlevu bolestivým kloubům.

Ajurvédská směs éterických olejů Blue balm - modrý balzám poskytuje úlevu při svalové bolesti, podvrknutí, poštípání hmyzem, bolesti hlavy a při ucpání dýchacích cest. Mentolový éterický olej pomáhá proti bolesti hlavy, zánětům, artritidě. Borovice ulevuje při rýmě, svalové bolesti a revmatismu. Ajowan uvolňuje svalové spasmy. Eukalyptus a kafrový étericý olej ulevují při bolesti hlavy, rýmě, revmatismu a artritidě.

Autor: mk

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Ja jsem si myslela, že tato kloubní výživa je pro zvířata. Používaji...
Alexa3  |  20.9.2018 14:28

Normální člověk používá jen to, co mu doporučí lékař a ne nějaký...
hana  |  20.9.2018 14:32

jen deb.lové.
Ne  |  20.9.2018 15:24

Je to sice přípravek pro koně, ale lidem neublíží, právě naopak....
Petra  |  22.9.2018 10:04

A kdo ti to řekl? KECY KECY KECY. Raděj si klouby namažu alpou nebo...
hm  |  22.9.2018 10:14

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *