Stříbro

21.4.2000 00:00
Zdraví

Stříbro podobně jako zlato a měď zpomaluje proces stárnutí obnovou buněk a oživováním celkového nervového systému. V nouzi, v oslabení či ve stáří aktivuje veškerou duševní a fyzickou energii k udržení hladkého chodu životně důležitých orgánů, k zachování života.

Stříbro podobně jako zlato a měď zpomaluje proces stárnutí obnovou buněk a oživováním celkového nervového systému. V nouzi, v oslabení či ve stáří aktivuje veškerou duševní a fyzickou energii k udržení hladkého chodu životně důležitých orgánů, k zachování života. V centru čela a temene podporuje meditaci. prohlubuje fantazii a cílevědomost. Tiší rozčilení a záchvaty hněvu, stejně jako následné pocity provinění a lítosti. Učí nás, že jedině pokorou. trpělivostí a přirozeným životem v souladu s rytmem přírody získáme onen vnitřní klid, který nám množní v lásce a v moudrostí naplnit naše osudová životní poslání.

Zdravotně podporuje vegetativní nervový systém, čímž současně reguluje a uvádí do harmonické rovnováhy funkce takřka všech orgánů těla. Reguluje činnost žláz. Mírní bolesti, tiší horečky a u těhotných žen ranní stavy nevolnosti. Položen na pupeční čakře, spolu s vodou užívanou pravidelně před jídlem, pomáhá v léčbě žaludečních vředů. Oslabuje záchvaty epilepsie. Na základní čakře posiluje slabost močového měchýře. Při zranění, zánětech a popáleninách přikládáme stříbro přímo na postižená místa. Stejně jako zlato, i stříbro podporuje energetický a léčebný potenciál všech ostatních drahých kamenů.
Očista: Po krátké očistě pod proudem vlažné vody stříbro osušíme a vystavíme rovněž krátce přímému, nikoli však polednímu slunci.

Zdroj: Skrytá moc drahých kamenů - Josef Pavel Kreperát

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

koloidní stříbro je k dostání na www.pharmacy-online.cz
ivoski"email.cz  |  19.7.2008 08:54

ja sem koloidni stribro sehnala na www.koloudne-striebro.wz.cz /je to zo...
Martina  |  9.9.2008 12:00

koloidní stříbro za slušnou cenu mají na www.nebicko.net je to dovoz z...
Malá Ťapinka  |  23.10.2008 13:48

Jsem se koukla do nebíčka.500,-kc! Jsem koupila české. Za 390,-kc! V...
Tamka  |  23.10.2008 14:16

spoustu info o koloidnim strebre, zlate a zinku najdete na www.biostribro.cz
Ned.  |  29.10.2008 18:54

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *