Síla slunečnicového oleje

23.2.2000 00:00
Zdraví

Stará a účinná metoda k detoxikaci a posílení celého těla a zároveň pro zbavení se radiace spočívá ve vyplachování úst olejem. Každý krok této metody je důležitý a měl by být dodržován, má-li se dosáhnout příznivého účinku.

Provádí se takto:

Ráno si na lačno a před čistěním zubů vezměte polévkovou lžíci slunečnicového, za studena lisovaného oleje. Víme, že v mírné zeměpisné šířce naší severní polokoule, od Ruska (kraj, odkud metoda pochází) až po Severní Ameriku, má tento dobrý účinek pouze slunečnicový olej. Pouze v této rostlině jsou uloženy síly, které metodě dopomáhají k úspěchu. Není nám známo, zda v jiných částech světa nejsou jiné tamnější oleje také vhodné, jistě by to stálo za průzkum.

Teď olej srkejte, nahlas a nevychovaně, jako starý rytíř ve středověku. Srkání má důležitý úkol: Přispívá k tomu, že přes chuťové nervy a mozek celé tělo a všechny jeho vnitřní orgány obdrží přesnou informaci o tom, co právě vstupuje do těla. Čím lépe jsou jazyk, nos a ústní klenba informovány, tím lépe se k tomu tělo může uzpůsobit. Když obdrží informaci: "slunečnicový olej", ví, že do něj vstoupila látka, na kterou může "naložit" všechno, co je nežádoucí, zvláště negativní záření.

Teď je důležité olej v ústech ponechat a nespolknout ho! Proplachujte olej ústní dutinou a mezi zuby, nechte jej převalovat a klouzat, protlačujte ho mezerami mezi zuby, pomalu, skoro jakoby mimochodem, aby se nevzbudil přílišný tok slin. Dělejte to přibližně 15 minut! (Ucítíte-li předčasně neodolatelnou potřebu olej polknout, pak ho bezpodmínečně vyplivněte již před tím.)

Po čtvrt hodině vyplivněte olej do umyvadla a dobře je i svá ústa vypláchněte! Olej se proměnil v látku plnou jedu, po které nikde ani tráva neroste. Nesmí vás překvapit barva oleje: Teď vybělal.

Příznivá doba pro tuto kúru: za ubývajícího Měsíce, nejméně osm, lépe čtrnáct dní.

zdroj: Johanna Paunggerová, Thomas Poppe - Síla měsíce

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Myslím si, že lze použít normální slunečnicový olej. No možná...
Jarka  |  29.8.2014 11:41

Olej pouze žmouláte, nepolyká se. Když to tisíce lidí jí, tak to snad...
Jarka  |  29.8.2014 11:45

Jo, to funguje, ale nesmíš ten olej proplachovat v puse, ale cca 20 minut...
Vasil  |  26.6.2015 17:54

Vasil, Ty seš ze Sibiře, viď?! A nelíbal Ty ses ještě náhodou s...
Jirka  |  26.6.2015 18:01

Tento postup je tak eklhaft, že se každý raději hned uzdraví, aby jej...
!  |  26.6.2015 19:15

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *