Sebedestrukce a klasická homeopatie

25.4.2003 00:00
Zdraví

Lidé, kteří sami sebe nějakým způsobem ničí, destruují, řadíme v klasické homeopatii pod sebedestruktivní, luetické miasma. Destrukce může probíhat dvěma možnými způsoby:
1. navenek, kdy člověk někoho, nebo něco ničí, nebo se sám nechává ničit
2. dovnitř, kdy ničí sebe - potom mluvíme o sebedestrukci
V praxi se ale setkáváme s tím, že se oba tyto způsoby u pacientů prolínají.

Stejným způsobem se dá rozlišit destrukce, která probíhá:

1. v psychice, mysli - potom mluvíme o závislostech - na alkoholu, kouření, drogách, na práci, ale patří sem také rychlá jízda v autě, všechny psychické nemoci depresemi počínaje a těžkými psychiatrickými onemocněními konče
2. na fyzickém těle - bolesti a následný rozpad kostí, kloubů, mozkové příhody, cukrovka, problémy se srdcem, samovolné potraty, vrozené vývojové vady, deformace těla, velké bolesti hlavy, křečové žíly, úrazy, vředy, sklon k hubnutí, mentální anorexie, vypadávání vlasů, deformace zubů, borelióza, encefalitida apod.

Co mají všichni lidé, kteří se ničí, společné? Někdo v jejich rodině v minulosti prodělal onemocnění syfilis, které přežil. I když bylo léčeno, mentálně se dispozice k této nemoci předávají dál, z generace na generaci. Jde o rozklad, rozpad, ať již na úrovni osobnosti nebo fyzického těla. Homeopatickým lékem, který v těchto případech postup nemoci, případně dispozici k tomu onemocnění zastaví, je nosoda, vyrobená ze syfilis, s homeopatickým názvem Luesinum (Syphilinum).

Z minulosti je dobře znám obraz syfilika - člověka, jehož prodělaná nemoc natrvalo vyřadila ze života, se všemi nenávratnými změnami z toho vyplývajícími - at´ již šlo o rozpad obličeje, zvláště pak nosu, končetin, či specifickou vyrážku na kůži, zduření genitálií, abscesy a hnisání. Postižení většinou hned neumírali, ale degenerovaní žili dál, bledí, anemičtí. Léčba bývala velmi drastická, horší než sama nemoc, používala se k ní rtuť, později se přecházelo k arsénu. V současnosti se používají antibiotika, ale i nadále představuje syfilis ve světě problém.

Šetrnějším, ale také efektivnějším způsobem, jak nejen tuto nemoc vyléčit, ale také odstranit, aby se dispozice k ní nepředávala v generacích stále dál (např.z matky na plod) je odléčení klasickou homeopatií, homeopatickým lékem Luesinum.

Máte-li vy osobně, nebo někdo ve vaší rodině v generaci před vámi některý z výše uvedených symptomů, případně jenom sklony k extrémním mentálním stavům jako jsou násilí, pocity pronásledování, neadekvátní strachy z nemocí, posedlosti, deprese, monománie, zmatenost mysli, demence, nespavost, sebevraždy, vraždy, můžete uvažovat o vhodnosti užití homeopatického léku Luesinum pro vás.

Konečné a kvalifikované rozhodnutí, zda Luesinum opravdu koresponduje s vašimi problémy, by však mělo vždy náležet do rukou zkušenému klasickému homeopatovi, který také dokáže posoudit výši potence a četnost užití tohoto léku.

Autor: Ing. Bára Mašková - poradnu klasické homeopatie naleznete zde

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Evo prosím ráda bych vyzkoušela také léčbu homeopatií, mohla bys mi...
Jitka  |  26.10.2003 22:15

Boze!kdyby to tak fungovalo..tak mate vy Nobelovku a na svete by se netrapili...
jana2  |  28.12.2011 18:19

Prázdný sud nejvíc zní!
Alchymia  |  28.12.2011 21:09

Jano jiste patris mezi skeptiky, ale tva argumentace je absolutne zavadejici....
Lenka  |  29.12.2011 07:34

Dovede si vůbec někdo představit, kolik vydělávají farmaceutické...
Alchymia  |  29.12.2011 15:30

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *