Rýma a vykašlávání při detoxikaci organismu

8.10.2009 00:00
Zdraví

Jakmile tělo začne čistit svůj lymfatický systém, do očistného procesu se aktivně zapojí dutiny, plíce a většina ostatních tělesných tkání. Nezastavujte tento přirozený proces! Je to jediný správný způsob, jak zlepšit funkčnost buněk a zahájit regeneraci vašeho těla.

Zpočátku budete pozorovat, jak vám z těla vychází spousta hlenu. Tento hlen může být čirý, žlutý, zelený, ba dokonce hnědý nebo černý. Občas v něm můžete spatřit i krev. Nepropadejte panice. Tato krev už tam nějakou dobu je. Nahromaděný hlen je kyselý a může vyvolat zánět a krvácení tkání. Mohou se objevit silné bolesti krku. Jsou způsobeny tím, že hlen a toxiny se snaží dostat ven ze tkání. Nejlepší je neužívat žádné kapky proti kašli. Musíte-li, užívejte jen přírodní kapky.

Účinky čistícího procesu mohou sahat od mírných (vlhký nos a slabý kašel) po velice prudké, se silným vykašláváním hlenu z průdušek a plic. Tyto důkladné čistící procesy mohou být nepříjemné a někdy i děsivé. Avšak věřte, že tělo ví, co dělá.

Tělo bude vylučovat jakýmkoli otvorem, jenž se mu k tomu bude hodit, včetně kůže, uší, nosu,úst, ledvin a střev. Pokud detoxikujete moc rychle a jste silně toxičtí, může tělo dokonce vytvořit v kůži prasklinu a vyloučit toxiny tudy.

Například jedna pacientka detoxikovala tak rychle, že se jí otevřela kůže nad pupkem a vyhřezl malý tumor. Totéž jsem viděl u detoxikujících kvadruplegiků, kteří byli plní toxinů, protože se nemohli pohybovat.

Můžete také pociťovat bolesti v celém těle. Relaxujte. Nebudete-li energií plýtvat, vaše tělo se samo důkladně pročistí. Mějte radost z těchto "léčebných" neboli "očistných" procesů. Jsou pro vaše zdraví nezbytné. Někdy to může trvat i několik měsíců, než tělo začne takto reagovat. Hlavně nepřestávejte s detoxikací.

Mnoho lidí v sobě nahromadilo síru z různých léků, která působí jako největší brzda lym-fatického systému. Tato síra musí pryč z vašich tkání, aby lymfatický systém mohl efektivně fungovat. Protože lymfa je médiem pro přenos imunitních buněk a kanalizačním systémem napojeným na každou buňku v těle, je nesmírně důležité udržet tento systém aktivní. Buďte trpěliví a vytrvalí. Až pocítíte, jak vaším očištěným tělem proudí životní síla, poznáte, že detoxikace měla smysl.

Detoxikujte vždy, když potřebujete zvýšit energii a alkalizovat tělo. Dovolte tělu, aby se čistilo samo.

Zdroj: Robert S. Morse - Zázračná detoxikace, nakladatelství Eminent

Související články

Detoxikace - SPECIÁL

28.3.2008 00:00

Co můžete očekávat od alternativní medicíny

16.1.2002 00:00

Detoxikace organismu

10.2.2000 00:00

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky o zdraví. Jsou opravdu...
Ilona Záluská  |  9.10.2009 07:11

Před pár dny jsem podstoupila jednoduchou detoxikaci střev a jater. Mohu...
visnery  |  27.1.2010 07:17

před několika lety jsem se rozhodla něco udělat s celulitidou (v jarním...
bea  |  1.10.2010 11:12

dobrý den, mám problém měla sem tři týdny chřipku měla sem zelený...
Jana  |  22.3.2013 16:31

Hrůza - rýma u malého dítěte i u toho odrostlého je prostě katastrofa....
Magda  |  6.10.2014 19:33

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *