Co je to regenerace v pentagramu?

30.4.2003 00:00
Zdraví

Jedná se o regenerační program pro celý organismus. Kúra se skládá z postupného užívání 5 bylinných přípravků, které na sebe navazují a postupně harmonizují energetické dráhy hlavních orgánů v těle. Je určena k celkové detoxikaci organismu a k podpoře imunity. Její užívání je prospěšné jak preventivně, tak při chronických onemocněních. Přípravky neobsahují cukr, takže jsou vhodné i pro diabetiky. Regenerace v pentagramu též velmi pozitivně ovlivňuje psychiku, protože jakákoliv nerovnováha ve vnitřích orgáněch se projevuje emoční nestabilitou.

Vironal koncentrát - Ovlivňuje především dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny a boční větev dráhy jater. Má protibakteriální a protivirový účinek. Pomáhá při odstraňování plísní ze střev. Zlepšuje činnost lymfatického a imunitního systému.

Regalen koncentrát - Ovlivňuje především dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku a tří zářičů. Má silný pročisťující účinek. Je vhodný při alergiích. kožních onemocněních a při potížích v trávicím traktu. Díky schopnosti odstraňovat jedy z organismu je účinnou prevencí onkologických onemocnění.

Renol koncentrát - Ovlivňuje zejména dráhu ledvin a močového měchýře, sleziny, žaludku, boční větev dráhy žlučníku. Má pozitivní účinky na páteř a klouby. Díky detoxikačnímu účinku je opět vhodný při alergiích a kožních onemocněních. Má schopnost odstraňovat těžké kovy z organismu.

Gynex koncentrát - Ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu. Harmonizuje hormonální systém a činnost pohlavních orgánů. Při redukční dietě napomáhá snižovat chuť k jídlu a stabilizovat psychiku. Zpomaluje stárnutí a zlepšuje energetický stav v organismu.

Korolen koncentrát - Harmonizuje především energetické dráhy řídící a srdce, tenkého střeva, osrdečníku, tří zářičů, spojnici a boční větev sleziny, dráhy ledvin a jater. Je určen pro regeneraci srdečně-cévního systému. Podporuje činnost mozku. Osvědčuje se též při stresech a psychických poruchách. Je vhodný k eleiminaci plísní z organismu.

Zjednodušeně se dá říct, že Vironal posilní imunitu, Regalen a Renol pročistí organismus a podpoří zdraví kůže a pohybového ústrojí, Gynex zharmonizuje činnost hormonálního a pohlavního systému a Korolen pozitivně ovlivní srdce, cévy a mozek.

Regenerace v pentagramu má význam i pro lidi, kteří chtějí hubnout, protože pro úbytek nadbytečných kil je nezbytné pročistit střeva a celý organismus a zharmonizovat funkci hormonálního systému (Gynex působí pozitivně na sníženou funkci štítné žlázy).

Celkový regenerační proces probíhá v rytmu tři týdny užívání preparátu, týden pauza, tři týdny užívání ?. Postupně, jak se lahvičky dobírají, se přechází z jedné na druhou. Většinou kúra vyjde na půl roku až rok.

Samozřejmě, že jako u jakékoliv jiné detoxikační metody, je nutno v průběhu celé kúry přijímat zvýšený příjem tekutin.

Tuto regeneraci ani jinou detoxikační metodu není vhodné začínat v těhotenství, avšak pročištění organismu před plánovaným početím je velmi žádoucí a to u obou partnerů.

Před použitím je vždy nutno lahvičku důkladně protřepat (asi 21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.

Užívá se 3 až 9 kapek 1-3x denně, půl hodiny před jídlem nebo po něm. 3 kapky denně jsou dávkou preventivní, 9 kapek je dávka regenerační.

Při chronických onemocněních se doporučuje užívat minimální dávky, v akutních stadiích maximální. Při případném přechodném zhoršení stavu se sníží dávka do doby, dokud zhoršení nepomine, poté se vrací k původnímu dávkování. V užívání se nepřestává, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!

U těžších a chronických stavů je vhodné zpočátku nižší dávkování a předchozí konzultace s lékařem.

Celou Regeneraci v pentagramu můžete zakoupit na http://www.001shop.cz/Energy/Regenerace-v-pentagramu.

Přípravky jsou k dostání též na adrese 001shop. cz - poradenské centrum, Krakovská 22, Praha 1 v pondělí až pátek od 10 do 19 hod. a v sobotu od 10 do 12 hod. Autor: mk

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Pentagram si zahrává se satanismem,čarováním a jinou demokratickou...
pininmao  |  2.6.2010 15:03

působí jen na toho, kdo tomu věří.
Pentagram  |  2.6.2010 19:03

To víš, že jo. Šup ke kožnímu, vyfasuješ kortikoidy a bude ti blaze!
Andy X  |  2.6.2010 20:44

Já jsem Rev William Smith, jsem soukromý věřitel, dávám z úvěrů...
Rev William Smith  |  24.7.2011 16:15

víš co mně můžeš?
Soukromý věřiteli Willian Smithe,  |  24.7.2011 19:42

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *