Přírodní prostředky, které vám mohou pomoci zachránit život: Česnek

Přírodní prostředky, které vám mohou pomoci zachránit život: Česnek

3.12.2012 00:01  |  Zdraví

Česnek má dle databáze Greenmedinfo.com několik stovek trapeutických účinků. Jednou z důležitých vlastností česneku je jeho protiinfekční působení. Působí i proti patogenům rezistentním na klasické léky.... celý článek

Komentářů: 6 | Poslední komentář: 11.3.2013 11:05

Komentáře

reagovat 10.1.2013 00:14 - mark

Objednejte si tobolky, které obsahují česnekový extrakt spolu s tymiánem. Na rozdíl od konzumace syrového česneku můžete bez obav ihned vyrazit do společnosti.
Tento produkt pomáhá při léčbě infekcí dýchacích cest a střevních infekcí, má protibakteriální a protiplísňové účinky (Staphylococcus, Salmonella, Shigella, Streptococcus, Candida albicans aj.). Pomáhá při poruchách trávení, normalizuje střevní mikroflóru, likviduje parazity, snižuje hladinu LDL cholesterolu, působí preventivně proti tvorbě žlučníkových kamenů. Blahodárně působí na srdečně-cévní systém, má antisklerotické účinky, pomáhá při vysokém krevním tlaku, zajišťuje přirozené ředění krve – zabraňuje ucpávání cév a tím infarkut myokardu a cévní mozkové příhodě. Má příznivý vliv v prevenci rakoviny, potlačuje růst nádorů. Pomáhá detoxikaci. Působí jako antioxidant a výrazné tonikum a geriatrikum – zpomaluje stárnutí organismu, je vhodný pro celkové posílení a povzbuzení.
Objednejte v lékařské poradně Harmonie Kladno: info.harmonie(a)volny.cz. Konzultujte s námi své zdravotní potíže. Za všechny dodávané produkty ručíme - v případě nespokojenosti vám vrátíme peníze.

reagovat 22.1.2013 09:32 - Dáša

Mi česnek smrdí,jsem spíš na bylinky, ale zkusila jsem na imunitu stopbacil sirup, který je multibylinný a díky tomu je jeho účinek rychlý a můžou ho i děti, což je super a nemusím řešit zápach z úst po česneku :-)

reagovat 22.1.2013 12:21 - !

Kdo jí cibuli, k tomu nechodí lékař. Kdo jí česnek, k tomu nechodí nikdo.

reagovat 19.2.2013 15:07 - Petra

Kdo jí cibuli, k tomu...

tak to je výstižný :-) ale ta chuť je síla....to radši ten sirup stopbacil, též jsem ho už zkusila a nemoci se mi taky vyhýbají a díky bylinkám nejen účinkuje rychle ale z pusy mi nesmrdí ale voní bylinky :-)

reagovat 11.3.2013 10:58 - Johny

Manželka chytila opět silnou virózu (dělá s dětmi) a to byl pro mně signál, abych se proti tomu nějak bránil. Snědl jsem postupně, pomalu, asi 5 stroužků česneku, pak ještě další s jídlem. I když jsem byl už trochu oslabený, ráno už jsem byl zase ok. Prostě ten česnek ty viry a baktérie vyžene, je to prostředí, které nesnášejí. Minule jsem zkoušel červený grep + několik semínek, když se objevila prasečí a taky to pomohlo (pro mutace virů i trochu kvasnic, několikrát drobek). Všichni okolo to dostali, já jen neznatelně oslabený po 2 dny a v pohodě.

reagovat 11.3.2013 11:05 - Johny

Manželka chytila opět...

Tím ale nepodporuji zde všude propagované reklamy. Nedejte se zblbnout, nejlepší je sama příroda, ten česnek si dejte čerstvý a nedejte na vtíravou reklamu na různé produkty, na kterých druzí neúměrně vydělávají. Naučte se rozlišovat a vždy si dávejte otázku kdo a proč to tady píše. Odpověď bývá prozaičtější - peníze, peníze, peníze. Celá "Doktorka" je také o penězích.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Mi česnek smrdí,jsem spíš na bylinky, ale zkusila jsem na imunitu...
Dáša  |  22.1.2013 09:32

Kdo jí cibuli, k tomu nechodí lékař. Kdo jí česnek, k tomu nechodí nikdo.
!  |  22.1.2013 12:21

tak to je výstižný :-) ale ta chuť je síla....to radši ten sirup...
Petra  |  19.2.2013 15:07

Manželka chytila opět silnou virózu (dělá s dětmi) a to byl pro mně...
Johny  |  11.3.2013 10:58

Tím ale nepodporuji zde všude propagované reklamy. Nedejte se zblbnout,...
Johny  |  11.3.2013 11:05

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *