Přemnožená kvasinka Candida albicans vás požírá za živa

20.6.2013 00:01
Zdraví

Candida albicans je kvasinková houba žijící v tlustém střevě se stovkami dalších mikroorganismů, které pomáhají rozkládat a připravovat odpadní látky, než jsou z těla vyloučeny.

Tento střevní organismus žije s mnoha dalšími zástupci střevní flóry v citlivé rovnováze. Začne-li být prostředí v tlustém střevě příliš ky­selé, Candida se může přemnožit, jako když břečťan zcela obroste cihlovou zeď, a začne tak ohrožovat vaše zdraví.

Úkolem této kvasinky je kromě jiného zpracovat odpadní látky tak, aby byly biologicky odbouratelné. Když člověk zemře, jeho tělo se v důsledku nedostatku kyslíku začíná rozkládat. Rychle dochází k překyselení, a Candida se tak začíná prudce množit, čímž se tělo stává z biologického hlediska snadno odbouratelné - to znamená, že je připraveno vrátit látky, z nichž je složeno, zpět zemi (pokud nejsou použity balzamovací tekutiny).

Avšak v živém těle, pokud konzumovaná strava vyvolává jeho překyselení, nastávají problémy. Candida a další mikroorganismy se v tomto nově získaném prostředí začínají přemnožovat. Přímými důsledky nadměrné kyselosti jsou afty (kandidóza), kvasinkové infekce, lupy, infekce nehtů a desítky jiných symptomů. Nejenže pestrá směsice těchto mikroorganismů doslova žije z vašeho těla - jinými slovy požírá vás zaživa -, ale také spotřebovává vaše zásoby glukózy, tuků a bílkovin. Navíc ještě vylučuje do těla své odpadní produkty nazývané mykotoxiny a exotoxiny, které představují další formu ky­selého odpadu (můžeme ho nazývat „toxickým odpadem“).

Když otevřete těmto mikroorganismům dveře, je to, jako kdybyste přivítali doma někoho, kdo vám spořádá všechno jídlo a vše v dosa­hu pokálí a znečistí, aniž by na vás bral sebemenší ohled.

Zdroj: Tom Woloshyn - Očistná kúra Master cleanse kompletní průvodce, nakladatelství Pragma

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Nemá někdo PayPal, že bychom spolu objednali nystatin z www.ipill.de...
společná objednávka nystatinu  |  25.6.2014 08:35

Hi nystatin dostanes i pres Amazon.de aplatit muzes pres giro konto
Sidney  |  20.9.2015 00:10

ahojte ja na svrbenie konečníka a celkovo candidu používam Fungazol....
Maria  |  26.12.2015 11:59

Kvasinky postihnou behem zivota kazdou zenu, i Vas! takze na ne necekejte a...
Monika  |  30.1.2018 11:07

Pokud je v clanku reklama, tak ji ignorujte.. Oni se vzdy budou snazit neco...
Monika  |  30.1.2018 11:08

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *