Poškození léčbou - iatrogenní poškození a candidóza

Poškození léčbou - iatrogenní poškození a candidóza

13.4.2004 00:00  |  Zdraví

Iatrogenní poškození či onemocnění je způsobeno nějakou lékařskou intervencí, ať už chybným předepsáním léku, nebo nežádoucími účinky léku správně ordinovaného, chybným chirurgickým nebo jiným výkonem. Nejrozšířenějším iatrogenním poškozením současnosti je zřejmě candidóza, kterou stále klasická medicína většinou ignoruje. Candidoza je v podstatě onemocněním 20. století, onemocněním, které je následkem zneužívání antibiotik a hormonálních přípravků.... celý článek

Komentářů: 3 | Poslední komentář: 8.9.2007 18:25

Komentáře

reagovat 27.6.2007 14:21 -

ŠPATNÍ DOKTOŘI!MY O VÁS VÍME!!!BUDETE SE SMAŽIT.

reagovat 27.6.2007 15:24 -

....jen doufám, že na kvalitním oleji....

reagovat 8.9.2007 18:25 - val

jsem po lecbe uz je to 6 tydnu brala jsem i 3 antibiotika a svedeni i paleni mam porad manzel ani ja nikoho nemame zacalo to po oholeni depilacnim kremu veet anemohu se toho zbavit poradte dik

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

ŠPATNÍ DOKTOŘI!MY O VÁS VÍME!!!BUDETE SE SMAŽIT.
 |  27.6.2007 14:21

....jen doufám, že na kvalitním oleji....
 |  27.6.2007 15:24

jsem po lecbe uz je to 6 tydnu brala jsem i 3 antibiotika a svedeni i paleni...
val  |  8.9.2007 18:25

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *