Nový pohled na zastavení epidemie AIDS

4.1.2011 00:00
Zdraví

Zatímco farmaceutické firmy se snaží vyvinout nové léky či vakcínu na AIDS, objevitel viru HIV a nositel Nobelovy ceny z roku 2008 Luc Montagnier, má na omezení šíření pandemie AIDS v Africe zcela jiný pohled.

Virolog Luc Montagnier tvrdí, že léčba oxidativního stresu je nejlepším způsobem, jak snížit rozšíření epidemie AIDS v Africe. (67% obyvatel v Subsaharské Africe je nakaženo virem AIDS)

Dle Luca Montagniera můžeme přijít několikrát do styku s virem HIV, aniž bychom byli chronicky nakaženi, jelikož náš imunitní systém, pokud je silný, si s ním poradí během několika týdnů. Bohužel v Africe, mají lidé nutričně nevyváženou stravu a trpí oxidativním stresem.  I pokud nejsou nakaženi HIV, jejich imunitní systém nepracuje dobře. To umožňuje viru dostat se do jejich organismu a přetrvávat tam.

Podle Dr. Montagniera existuje mnoho způsobů, jak snížit přenos HIV - jednoduchá výživová opatření, podávání antioxidantů - správných antioxidantů, hygienická opatření a boj proti ostatním infekcím (tuberkulóza, malárie, nákaza parazity, červy). Též je důležitá čistá voda. Nejsou to atraktivní opatření, ale mohou velmi dobře omezit šíření AIDS na úroveň, která je v západních zemích. Jsou to jednoduchá opatření, která nestojí moc peněz, ale mohou udělat mnoho.

Dr. Montagnierovi dělají starosti všechny ty velkolepé akce, kdy se nakupují za globální finanční prostředky  léky a investuje se do vývoje vakcín, a přitom tyto jednoduchá opatření nejsou vůbec financována. Tyto opatření též závisí na lokálních vládách, které však takovéto rady od vědeckých odborníků slyší velmi málo. Je to proto, že na takovýchto opatření se nedají vydělat peníze. Neplyne z nich žádný zisk.

Dr. Montagnier též tvrdí, že pokud bychom chudým Afričanům posílili přírodními prostředky imunitu, tak se jejich imunitní systém dokáže viru HIV zbavit. Dle něj je tato důležitá informace zcela opomíjena. Lidé při každém onemocnění myslí jen na léky a vakcíny.

Zdroj:

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Teď jsi uhodil hřebíček na hlavičku!!! Nejlepší a nejlevnější...
Mary  |  5.1.2011 19:23

Místo aby makali, tak všichni se všema šu..., rodí se spousta...
Pavel  |  5.1.2011 20:45

wow gold tks
wow gold  |  29.1.2011 07:31

a>链接: xhming New a>链接: xhming url]链接:...
g  |  4.3.2011 04:36

A co cirkumfetišisti, kteří na HIV přiživují ukájení svých choutek.
gin  |  16.12.2015 04:59

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *