Nadměrné pocení? S Electro Antiperspirantem žádné drama

21.3.2016 00:01
Zdraví

Trápí Vás nadměrné pocení dlaní, chodidel, podpaží, hlavy a dalších částí těla? Máte pocit, že by se Vám bez tohoto problému žilo lépe? Je pocení ve Vašem případě tak silné, že neumožňuje normálně fungovat ve společnosti? Bojíte se léta, protože se vše opět zhorší? Nemějte obavy, značková řada přístrojů Electro Antiperspirant pomáhá tyto problémy řešit již od roku 2010 a do dnešní doby pomohla desítkám tisíc lidí po celém světě!

S Electro Antiperspirantem nadměrné pocení přestane ovládat Váš život a Vy budete moci žít naplno. Nejedná se o další z řady nesmyslných řešení z televizních reklam, které slibují nemožné. Electro Antiperspiranty jsou certifikovanými zdravotními pomůckami a používají je nejen lékaři, ale i tisíce a tisíce lidí po celém světě. Typicky lze tyto přístroje použít na nadměrné pocení kterékoli části těla, každý se však nejlépe hodí na jinou oblast. Pojďme si jednotlivé přístroje přiblížit více.

Electro Antiperspirant ELITE je absolutní špičkou, dokážete pomocí něj léčit prakticky jakoukoli část těla postiženou nadměrným pocením (včetně obou dlaní bez asistence druhé osoby). Jediné co musíte udělat je zvolit, na jaké tělesné partii (ruce, nohy, podpaží, hlava, záda a další) Vás nadměrné pocení trápí a Electro Antiperspirant ELITE se o vše postará. Díky patentované a pulzní technologii nenaleznete na trhu jiné řešení, které odstraňuje nadměrné pocení efektivněji, na delší dobu a hlavně bezpečněji než Electro Antiperspirant ELITE.

Electro Antiperspirant Sensitive aplikuje terapii odlišným způsobem, který je citlivější zejména k dámské pokožce a zároveň umožňuje terapii obou dlaní zároveň bez asistence druhé osoby. Electro Antiperspirant Sensitive obsahuje bezpečnostní technologii nové generace, která se o Vás stará během celého procesu terapie. Díky tomu je vhodný i pro děti, které bývají neposedné a s dodržováním procesu terapie si hlavu nedělají. Electro Antiperspirant Sensitive lze používat na nadměrné pocení rukou, nohou a podpaží.

Klasický Electro Antiperspirant je legendou, jako absolutně první řešení na trhu  nabídl lidem trpícím nadměrným pocením 100% účinnost, která byla prokázána při tom nejnáročnějším klinickém prostředí. Klasický Electro Antiperspirant lze použít, stejně jako Electro Antiperspirant ELITE na jakoukoli část těla. I když se nejedná o nejnovější přístroj, extrémní účinnost a tisíce lidí ho má stále v oblibě. Pokud hledáte cenově přívětivé řešení nadměrného pocení na jakékoli části těla klasický Electro Antiperspirant je jasnou volbou.

Sada pro rychlou terapii končetin je navržena přímo pro jedince trpící nadměrným pocením na rukách a nohách. Jejím největším plusem, je kromě již zmiňované účinnosti, čas který ušetříte při terapii. S touto sadou zabere terapie všech končetin současně jen polovinu doby, než u ostatních Electro Antiperspirantů. Kromě končetin lze sadu používat i pro terapii nadměrného pocení podpaží.

Všechny Electro Antiperspiranty, včetně příslušenství, záruky vrácení peněz v případě nespokojenosti a dopravy zdarma můžete objednat přímo na této internetové stránce:

www.electroantiperspirant.cz