Na poranění a nemoci kůže mohou dobře zabrat bylinky

Na poranění a nemoci kůže mohou dobře zabrat bylinky

22.2.2008 00:00  |  Zdraví

Na poranění a nemoci kůže mohou dobře zabrat bylinky. Znaly je už naše babičky a doporučují je i mnozí dnešní lékaři. Vedle tradičního heřmánku se dá použít aloe vera, arnika, měsíček nebo olej z čajovníku australského. Česká společnost podpory zdraví v nejnovějším zpravodaji Hojení lidem doporučuje, aby brali přírodní medicínu jako první pokus. Jestliže se rána nezlepší, nebo se dokonce zhoršuje, měli by vyhledat lékaře.... celý článek

Komentářů: 6 | Poslední komentář: 31.7.2012 15:54

Komentáře

reagovat 22.2.2008 08:59 - Michal

Na veškerá poranění, popaleniny a nemoce kůže je bezkonkurenční jitrocel. Rany hojí dvakrát rychlejí než cokoli jiného a to bezbolestně a bez jízev a zvlaště popaleniny. Vyrábím jitrocelový extrkt v olivovem oleji vlastní receptury, který je pravě na tyto věci bezkonkurenční a má tu vyhodu, že ho mám stale při sobě, takže každé poranění mohu ihneď ošetřit. Rany a odřeniny vydezinfikuje a vyčistí bezbolestně, zvlaště je to super pro malé děti. Jen se divím, že jitrocel se tak malo používá v medicíně a to dokonce i lidovem léčitelství, přitom neexistuje léčivější bylinka jako jitrocel. Můj jitrocelový extrakt v olivovem oleji je nejmeně 5x účinnější než tea tree oil nebo než veškeré přípravky z aloe vera. To mohou potvrdit tí, kteří tento můj přípravek používají, doufám, že aspoň někteří tu uvedou své skušenosti s týmto přípravkem.

reagovat 23.8.2008 17:55 - Honza

Byliny na poranění kůže jsou známy co existuje lidstvo. Jitrocel se slovenský jmenuje Skorocel a kostival zase Kostihoj. Při poranění používám nejdříve Aloe First ve spreji, který je vyroben z bylin tymian, šalvěj,měsíček, řebříček, heřmánek, pampeliška,mučenka, blahovičník, zázvor, brutňák, santal a také včelí propolis a nejvíce ( 80 %) je v tom Aloe vera.

Byliny nejsou vybrány náhodně, ale s cílem antibakteriálně ošetřit sliznici a hlavně ji zvlhčit. Vyrobeno bylo pro zmírnění popálenin v kosmu.

Tento sprej ošetří pokožku a připraví pro nanesení hojivého krému. A zde používám opravdu dobře účinný olejíček s jitrocelem od Michala, ale také Aloe Gelly od Forever. Nemohu tvrdit zda to nebo ono je lepší, protože jsem vyzkoušel osobně jen desítky poranění jak vlastních tak v přímém kontaktu s lidmi. Znám ale stovky zkušenosti zprostředkovaných ( neviděl jsem je, jen slyšel jako zkušenost).

Nedávno jsem při práci s křovinořezem utrpěl obrovské puchyře na obou rukou.Jeden jsem při práci strhnul a byla to jen tkáň. Druhý hrozně natekl. měl jsem po ruce jen Aloe Gelly. Večer jsem to ošetřil a jeden den jsem to měl zalepené náplati s polštářkem napuštěnou Gelly. Další den jsem to odlepil a bylo to "zatažené" ale nezanícené.

Prostě Aloe gelly je dobré mít v lékarničce.

Zkušenosti jsou na www.aloe-gel.cz

reagovat 26.6.2010 20:12 - hana

Na hojení dobře působí curenzym - rostlinný produkt. Ale bere se perorálně.

reagovat 27.6.2010 08:57 - Chytrolín

Na drobná poranění působí skvěle vlastní moč. Má to výhodu,
že ji máme stále při sobě a nemusíme sponzorovat
žádného dealera a vyhazovat tak peníze za jeho zázračné léky.

reagovat 31.7.2012 15:54 - Peter Skuhravy

Na hojení dobře působí...

Doplněk stravy Apo-curenzym active + nattokinase uvedený do oběhu po 31. 1. 2012 MUSÍ BÝT STAŽEN z lékáren

http://www.obran.cz/doplnek-stravy-apo-curenzym-active-nattokinase-uvedeny-do-obehu-po-31-1-2012-musi-byt-stazen-z-lekaren/2012/07/26/

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Na veškerá poranění, popaleniny a nemoce kůže je bezkonkurenční...
Michal  |  22.2.2008 08:59

Byliny na poranění kůže jsou známy co existuje lidstvo. Jitrocel se...
Honza  |  23.8.2008 17:55

Na hojení dobře působí curenzym - rostlinný produkt. Ale bere se...
hana  |  26.6.2010 20:12

Na drobná poranění působí skvěle vlastní moč. Má to výhodu, že ji...
Chytrolín  |  27.6.2010 08:57

Doplněk stravy Apo-curenzym active + nattokinase uvedený do oběhu po 31....
Peter Skuhravy  |  31.7.2012 15:54

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *