Léky proti depresi a nespavosti mohou u seniorů způsobit nebezpečné pády

Léky proti depresi a nespavosti mohou u seniorů způsobit nebezpečné pády

10.2.2010 00:00  |  Zdraví

Nová analýza předchozích studií potvrdila, že některé druhy psychotropních léků mohou být nebezpečné pro starší osoby. Zvyšují nebezpečí pádů, jejichž následky mohou seniora zcela odkázat na pomoc druhých. ... celý článek

Komentářů: 4 | Poslední komentář: 15.2.2010 09:35

Komentáře

reagovat 10.2.2010 04:39 - Terminator

Nepopsali jste mechanismus, který způsobuje pády. To jako lék blokuje pochody v mozku a člověk špatně reaguje?

reagovat 10.2.2010 07:22 - Petr

Příspěvek se může týkat jedině benzodiazepinů, které způsobují svalovou relaxaci.

reagovat 15.2.2010 09:35 - sheala

achjo. autor opet micha antidepresiva s anxiolytiky. tedy jablka s hruskami. xanax ma cesky nazev. a podobne.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Nepopsali jste mechanismus, který způsobuje pády. To jako lék blokuje...
Terminator  |  10.2.2010 04:39

Příspěvek se může týkat jedině benzodiazepinů, které způsobují...
Petr  |  10.2.2010 07:22

achjo. autor opet micha antidepresiva s anxiolytiky. tedy jablka s hruskami....
sheala  |  15.2.2010 09:35

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *