Labioplastika - Intimní operace stydkých pysků

Labioplastika - Intimní operace stydkých pysků

21.2.2018 00:01  |  Zdraví

Stále více žen se nechává operovat v intimních oblastech. Nejčastější je tzv. Labioplastika ? úprava velikosti stydkých pysků. Důvody k plastické operaci zevního genitálu u ženy, případně spojené se zúžením poševního vchodu mohou být zdravotní, estetické a psychické.... celý článek

Komentářů: 4 | Poslední komentář: 24.2.2018 15:58

Komentáře

reagovat 22.2.2018 13:01 - Bývalá zdrav. sestra

Ty doktorský felčarský zrůdy si pořád musí dělat reklamu na drahé operace, aby měli kšeft. Když pak vidíte, že 85% žen má po operaci genitál znetvořený, ztratí citlivost, nebo má odporné jizvy, případně dlouhé pooperační komplikace, tak byste si v Česku nenechali od doktora ani ostříhat nehty.V Americe je to jiné, tam to dělají profíci, ale stojí to tolik, že si to tady nikdo nemůže dovolit. To samé jsou operace prsou. Kolik žen si uvědomí, že operace je nevratný zákrok a budou mít jizvy? a když poznaly muže, pochopily by, že jim na tom nesejde, jde jim spíš o aktivitu a nasazení ženy.

reagovat 22.2.2018 15:23 - Muž

A taky se nám pysky líbí. Kundička bez pysků jak oběd bez řízku.

reagovat 22.2.2018 15:26 - naše doktoři

Ty doktorský felčarský...

operovat umí, plastičtí chirurgové jezdí např. do válečných oblastí, kde pomáhají obětem. Na klinikách je zas tak neplatí, dosti méně než má praktik za 5 h denně v ordinaci, kde sedí a předpisuje recepty. Takže si přivydělají nějaký prachy, že chce ženská větší kozy, co na tom. Naši doktoři vyjdou dosti levněji za ti západní, umí stejně. Jizvy na těch kozách ani vidět nejsou, to by tam jinak nechodily. Pokud má ženská moc velký pysky, nebo jeden velkej a druhej ne, tak jednak to je pak hnus na koukání a potom to může vadit i u sportu, na kole ap. Tak si nechá provést zastřižení, pak má frndu krása na pohed, jak je všecko rovný, nic nevykukuje. Někdy to dělá plastický chirurg, ale tenhle zákrok dělají i gynekologové, odborně to tam spadá. Stejně jako chlapům ptáky obřezává urolog a nebo plastický chirurg, nebo všeobecný chirurg. Možná některý operace jsou zbytečný, ale dosti doktorů takový operace odmítne provést. Pár doktorů, co moc neumí se najde, často ani nemají odpovídající atestaci a fušují to. Např. prlastický operace, co dělá krční doktor ap. Kdo de na operaci si musí najít pořádnýho doktora, ne jít tam, kde to je co nejlevnější, pak se bohužel diví. Na tý kundě není co zkazit, je to snadný zákrok.

reagovat 24.2.2018 15:58 - Libor

Opak je pravdou. Pooperační komplikace a reklamace na ztrátu citlivosti jsou v Česku tak v 85% případů, bohužel ale většina žen se za to znetvoření stydí a nežaluje je. Tak nedochází k očištění prostředí od neumělů. Po revoluci do Čech na operace ještě jezdili lidi z venku, dnes už ne. Ta úroveň zdravotnictví strašně poklesla. A válečná chirurgie nemá mnoho společného s plastickou, je to řezničina a jizvy nikoho nezajímají.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Ty doktorský felčarský zrůdy si pořád musí dělat reklamu na drahé...
Bývalá zdrav. sestra  |  22.2.2018 13:01

A taky se nám pysky líbí. Kundička bez pysků jak oběd bez řízku.
Muž  |  22.2.2018 15:23

operovat umí, plastičtí chirurgové jezdí např. do válečných...
naše doktoři  |  22.2.2018 15:26

Opak je pravdou. Pooperační komplikace a reklamace na ztrátu citlivosti...
Libor  |  24.2.2018 15:58

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *