Korolen a Celitin

12.6.2008 00:00
Zdraví

O Korolenu a Celitinu toho bylo napsáno již mnoho, stojí ovšem za to připomenout, že společně velmi efektivně chrání srdce a celý kardiovaskulární systém, zlepšují činnost a prokrvení mozku a regulují krevní tlak.

Důvodem, proč bývá strategické užívat je v létě, je tradiční kumulace energie Tepla právě v letních měsících. Energie Tepla náležící k Ohni dodává za běžných podmínek radost, životní motivaci, chuť k aktivitě a celkově podporuje vřelé přátelské vztahy a společenské setkávání. Pokud je ovšem energie Tepla příliš, dochází nejen k emocionálnímu přetížení, nervozitě a netrpělivosti, ale také k nemalému zatížení nervového a hlavně cévního systému. A odtud není daleko k infarktu, mrtvici, úrazu nebo přinejmenším k dehydrataci organismu.

K nahromadění energie Tepla dojde v červnu kolem 23. (v červenci pak kolem 5.) a může být matoucí, že skrze ochrany Universa ani takové horko nebude. Nicméně bychom se v tomto termínu měli vyvarovat grilovaného masa, tvrdého alkoholu a náročných fyzických výkonů. Také bychom si na toto datum neměli plánovat operace, zvláště pak ne operace srdce, cév, křečových žil či hemoroidů.

Kombinace Korolenu s Celitinem přijde vhod nejen všem lidem s vysokým a kolísavým krevním tlakem, všem, kteří vysoké teploty špatně snášejí a starým lidem, ale také těm, kteří si nedají říci a dovolenou odkládají až na mimosezónu, jezdí v rychlých autech, spěchají a stresují se. Ty totiž může tato letní dvojka zachránit před náhlým kolapsem a totálním vyčerpáním.

Mgr. Tereza Viktorová - Energy aktuálně!

Související produkty

Přidat komentář

 
* *