Konzumace červů proti ulcerózní kolitidě a alergiím

Konzumace červů proti ulcerózní kolitidě a alergiím

11.12.2003 00:00  |  Zdraví

Vypili byste dobrovolně sklenici vody s červy? Odpověď může dát Anna Glanzová, matka dvou dětí z amerického státu Iowa, která se nyní podílí na testování významné teorie, že ne všichni červi jsou pro naše zdraví škodliví.... celý článek

Komentářů: 1 | Poslední komentář: 26.7.2008 21:10

Komentáře

reagovat 26.7.2008 21:10 - blahova.ha

Pracuji s přístrojem Salvia a zaměřuji se na léčbu parazitů. Měchovci patří k těm méně závažným. Je možné, že imunitní systém se vrhne na nové parazity, místo na své vlastní buňky, a tak je autoimunitní reakce omezena. Je také možné, že lidé s ulceróznéí kolitidou mají ve střevech prvoky, ty vyvolávají autoimunitní reakci, a měchovci ,,konkurují" prvokům v boji o přežití. Zabírají místo a ubírají živiny. Proto se nemocní zlepší. Je to ale zoufalý pokus. Všeobecně mohu říci, že čím nemocnější člověk, tím více parazitů u něj nalézám, má více druhů a má napadeno více orgánů. Lidé, kteří mi tvrdí, že jim nic nechybí, jdou se změřit jen tak pro jistotu, takřka žádné parazity nemají.

Parazit je parazit, nemá v našem těle co dělat a i obyčejný roup přináší svému hostiteli obtíže, natož např. motolice nebo různé druhy tasemnic. Bohužel se současná medicína otázkou parazitů nezabývá, ačkoliv stojí za řadou vážných onemocnění, jejichž příčina se hledá jinde.Léčba parazitů je poměrně levná, proto farmaceutické lobby nepodporují výzkum v tomto směru. Není potřeba, abychom se vyléčili rychle, levně a jednoduše. To se dnešní medicíně nehodí.

Ing. Hana Bláhová

603 209 866

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Pracuji s přístrojem Salvia a zaměřuji se na léčbu parazitů. Měchovci...
blahova.ha  |  26.7.2008 21:10

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *