Jsou Vaše děti často nemocné? Jsou jim často předepisována antibiotika?

Jsou Vaše děti často nemocné? Jsou jim často předepisována antibiotika?

18.5.2005 00:00  |  Zdraví

Příčinou opakovaných dětských nemocí je pokles imunitní ochrany organismu. Tělo se sice brání, ale zbraně se velice rychle vyčerpávají a dochází k onemocnění. Návštěva lékaře pak skončí receptem na antibiotika i přesto, že v mnoha případech nejsou vůbec nutná. Antibiotika pak snižují přirozenou obranyschopnost organismus a recidiva na sebe nenechá dlouho čekat. Ale nejenom to, nepřátel je v okolí mnoho a oslabený dětský organismus není schopen se proti nim bránit. ... celý článek

Komentářů: 12 | Poslední komentář: 12.3.2013 23:32

Komentáře

reagovat 18.5.2005 14:28 - Alžběta

A jak se máme bránit aby jsme nebyli nemocní!!!

reagovat 19.5.2005 08:35 - Martina

Velice jednoduše. Chránit si organismus. Ať už správnou životosprávou, potravinovými doplňky nebo bylinkami. Pokud navíc patříte do rizikových skupin, tak musíte organismu věnovat maximum péče. Samo se bránit nedokáže, na to na nás už působí mnoho vlivů. Kolostrum mě docela zaujalo, že je vhodné i pro děti. Většinou jsou totiž přípravky syntetické a obsahují nějaká E, podle mých informací je kolostrum opravdu jen o přírodě.

reagovat 19.5.2005 10:57 - Pája

která se pohádala s dětským lékařem,a posléze přešla k jinému jen proto,že nechtěl její holčičce předepsat antibiotika na rýmu.Argumentovala,že holčina z rýmy dostane zánět středního ucha.Antibiotika dokážou být svinstvo,a raději se jim vyhýbat,a zbytečně je neužívat.Natož je brát jako preventivní opatření. Samozřejmě se jich nezříkám,pokud není jiná cesta,ale nic se nesmí přehánět.Můj syn v dětství trpěl při každé rýmě sředoušním zánětem.Ale pokaždé jsme to stačili ukočírovat studenými zábaly uší hned v začátku,takže léky ani píchání nebyly nutné.A je pravda,že mnoha nemocem se můžeme vyhnout,tak jak to píše Martina.

reagovat 20.5.2005 23:37 - eva

Být v souladu sám se sebou.Když trpíme stresem,něco nás dlouhodobě tíží,neřešené problémy,zášť,nenávistné emoce,atd.,se časem projeví jako nemoc.Takže když onemocníme,tělo se tím srovnává do rovnováhy a máme možnost se zamyslet,proč k tomu došlo.

reagovat 1.10.2005 17:14 - Valdemar

O Kolostru jsem četla hodně a je to dobrá věc. Ale myslím si, že imunita dětí a nejen jich nestojí jen na výrobku za 500,-. Je třeba dbát celkově na vyváženou stravu a přes zimní období sáhnout po nějakém tom potravním doplňku z lékárny. Základem jistě bude vitamin C v kombinaci se zakládními minerály. A není nutno cpát do sebe "éčka" ve velkém. Ale výborně se mně osobně na imunitu osvědčil třeba beta-glukan s echinaceou (tzv. Glukavin z lékárny za 60,-), který je bez jakékoliv chemie a tudíž éček. Výrobků je spousta a výběr velký a ne vždy platí, že to co je drahé je taky kvalitní (ten stejný beta-glukan v tzv. Imunit je za desetinásobek ceny, ale zase má reklamu v tv, kterou musíte zaplatit!). Ale i v lékárně vám poradí, ve kterých výrobcích najdete jakou kvalitu bez chemie - magistry jsou studované a většinou se snaží poradit. Alespoň taková je má zkušenost. Ovšem musíte se zeptat. Sami vám raději prodají co uznají sami za vhodné - a to není vždy to, po čem skutečně toužíte. Hodně zdraví přeji. Valdemar

reagovat 8.8.2011 17:04 - J.Pliml

Dobrý den, certifikované Colostrum vyráběné v Německu můžete zakoupit na www.alafia.cz . Zároveň bych ale rád poukázal na skutečnost, že správná strava nemocem předchází! Dávejte svým dětem ovoce a zeleninu a naučte je pít čistou pramenitou vodu. Vyžeňte je od počítače, ať se proběhnou venku a nadýchají se vzduchu. Omezte v jejich stravě cukry. Cola je dobrá tak na čištění záchodu a karburátorů, nikoliv na pití! Ve fast foodech nelze čekat kvalitní stravu. Snažte se, aby Vaše děti žily zdravě.
Doporučuji začít s probiotiky. Imunita je tvořena ve střevě, proto je třeba si nejprve dát dohromady zažívání. Kvalitní probiotický jogurt, který si sami můžete vyrobit doma, Vás vyjde na 10 Kč! Více informací na www.alafia.cz . Přeji všem pevné zdraví! J.Pliml

reagovat 1.2.2012 15:11 - Dr.Michálek

Informace od vědcu
http://www.pretty-woman.cz/news/ceske-kolostrum-colostrum-je-kvalitni-a-levne-/

reagovat 28.5.2012 13:52 - Ana

Jediné kolostrum zekteré dám obě ruce do ohně tak je kolostrum od českého výrobce který má opravdu funkční boviní - hovězí kolostrum zakoupila jsem ho zde: http://www.qelife.cz/stredisko/eshop/0/0/5/16-Zive-kolostrum-s-IGG-40-ve-finalni-tobolce-bovinni-colostrum-s-imunoglobiny

reagovat 28.5.2012 14:18 - Jindra

Proti nemocem se může celá rodina bránit užíváním potravinových doplňků od jedné společnosti.www.zdravi-a-uspech.cz

reagovat 28.10.2012 15:37 - Renata

antibiotika měla dcera minulý rok třikrát, hodně mi to vadilo, ale co jsem mohla dělat. Potom se z toho vždycky dlouho dostávala, měla všechno rozhozené. Na jaře jsem jí začala dávat každý den hlívu ústřičnou mickey mouse. No a letos je neměla ještě ani jednou a to chodí do školky. To je co říct, jsem velmi mile překvapená.

reagovat 2.11.2012 19:18 - Ivona

Zhruba od jara dávám dcerce Sirup Donald. Bývala častěji nemocná a nelíbilo se mi to. Tento sirup jí hodně pomohl. Od té doby co ho užívá tak nebyla nemocná ani jednou, taky je sladoučký a nemám problém aby si ho vzala.

reagovat 12.3.2013 23:32 - sandra x

Od te doby co pozivame kolostrum a pinkgrep od firmy quren eunike nezne doma nemoc .
Pozdeji jsem zijstila ze se s nimy da i vydelavat tak jsem spojila prijne s uzitecnym. Info zde: www.qelife.cz

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Jediné kolostrum zekteré dám obě ruce do ohně tak je kolostrum od...
Ana  |  28.5.2012 13:52

Proti nemocem se může celá rodina bránit užíváním potravinových...
Jindra  |  28.5.2012 14:18

antibiotika měla dcera minulý rok třikrát, hodně mi to vadilo, ale co...
Renata  |  28.10.2012 15:37

Zhruba od jara dávám dcerce Sirup Donald. Bývala častěji nemocná a...
Ivona  |  2.11.2012 19:18

Od te doby co pozivame kolostrum a pinkgrep od firmy quren eunike nezne doma...
sandra x  |  12.3.2013 23:32

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *