Jedinečný pomocník v domácí léčbě Handy Cure

12.12.2011 00:01
Zdraví

Handy Cure zkrátí dobu léčby, uleví od bolesti a ušetří peníze za léky. Vyskytují se u Vás v rodině opakovaně zdravotní potíže typu akutních nebo chronických bolestí zad, záněty šlach, kloubů, svalové křeče, výrony, kárpální tunely,revmatoidní artritida, migrény, artróza, otoky, hematomy, sportovní úrazy, tenisový loket, krční a kolenní ostartróza?

Handy Cure je jedinečná kombinace čtyř klinicky ověřených metod:

o Nízkoúrovňový pulzní laser

o Infračervené světlo

o Viditelné červené světlo

o Statické magnetické pole

Použití Handy-Cure zvyšuje rychlost, kvalitu a pevnost opravy buněčné tkáně, zvyšuje dodání krve a tím potřebných živin do postižené oblasti, stimuluje imunitní systém, stimuluje nervové funkce, tvoří kolagen a svalové tkáně, pomáhá vytvářet nové zdravé buňky a tkáně a podporuje rychlejší hojení zranění a vytvoření koagula.

Přiznivé účinky těchto léčebných metod jsou známé a v medicíně již mnoho let využívané. Ale teprve nyní máte možnost využít těchto metod při synergickém efektu a zároveň při domácí léčbě. Handy Cure je úspěšně prodáván již ve více než 30ti zemích a výsledky léčby byly ověřeny mnoha klinickými studiemi.

Handy Cure je schválený jako zdravotnický prostředek pro ulevení bolesti v EU.

Jaké jsou výhody používání Handy Cure proti jiným výrobkům?

Handy Cure uleví od bolesti, učetří peníze za léky, zkrátí dobu léčbu.

Laserová terapie je současným hitem ve fyzioterapii, ortopedii, rehabilitaci  i v domácí léčbě.

Jednoduché používání, žádné vedlejší účinky, příznivá cena. Je vhodný pro každou rodinu, sportovce, děti, seniory. Napájení je pomocí nabíjecího akumulátoru, takže nepřekáží žádné kabely.

Laserová terapie je velmi výhodná pro lékaře i pacienta. Výrazně urychlí dobu léčby a ušetří tak náklady na léčení. V léčbě pohybového aparátu je to v současné době jedna z nejefektivnějších metod, protože tato forma bezpečného laseru proniká mnohem hlouběji do tkáně než jiné používané způsoby léčby.

Vzhledem k jednoduchému použití a velmi příznívé ceně je právě vhodný do domácností díky tomu patří mezi nejlepší produkty na našem trhu.

Způsob léby probíhá zpravidla 2-3 denně dle potíží a délka jedné léčby je 5 minut. Celková léčba pak probíhá většinou 2-3 týdny a u chronických potížích múže pokračovat.

Praktické zkušenosti uživatelů:

p. Hana, 47: byla jsem velmi překvapená, když mně přestala bolest kolem krku již po několika procedurách.

p. Karel, 63 let: po používání Handy Cure již necitím bolest kolene způsobenou artrózou.

p. Ivana, 59 let: při vyšetření ramene mně byl prokázán silný zánět svalu, již po 6 dnech léčby s Handy Cure bolest výrazně ustoupila a po dokončení léčby úplně zmizela.

p. Marta Ž., 56 let: Handy Cure nejdříve používal manžel na bolavé rameno a koleno, potom mladší syn na výrony  při sportu a já při občasných migrénách. Opravdu pomáhá celé rodině a šetří peníze.

p. Filip, 36 let: při nataženém zadním stehenním svalu jsem měl diagnózu léčby na 4-6 týdnů. Díky používání Handy Cure jsem zkrátil dobu léčby na 10 dní.

p. Jan, 67 let: jsem moc spokojený, bolest při zánětu šlach na ruce polevila již po několika použití.

Právě v těchto dnech máte jedinečnou možnost pořídit si Handy Cure za sníženou cenu 4900 Kč, běžná MOC je 5999 Kč. Slevu poskytl výrobce jen na omezený počet kusů a platí jen do vyprodání této série. Veškeré informace najdete na www.001shop.cz