Jak účinně zatočit s bradavicemi

21.6.2011 00:00
Zdraví

Stručně o bradavicích: Bradavice jsou výrůstky na kůži, způsobené lidským papilomavirem (HPV). Existují různé druhy bradavic, nejčastější je však bradavice pravá. Tvoří ji jádro vnitřní tkáně zásobené krevními cévami, které je překryto vrstvami vnější kožní tkáně. Bradavice na rukou jsou na povrchu drsné a vzhledem připomínají květák. Obvykle se vyskytují na rukou a loktech. Bradavice na chodidle jsou stejné jako bradavice na rukou, pouze s tím rozdílem, že se objevují na chodidle nebo na spodní straně prstů u nohou. Obvykle jsou plošší a bolestivější, protože jsou při chůzi vystaveny tlaku.

Bradavicemi trpí 7 až 10 % celkové populace. Nejčastěji se vyskytují u dětí a dospívajících. Jsou velmi nakažlivé a častěji se rozvíjejí při oslabení imunitního systému organismu; mohou se přenášet z člověka na člověka nebo u téže osoby z jednoho místa na druhé, přímým kontaktem s infikovanou oblastí. Více než 50 % bradavic do dvou let bez léčby vymizí. Jsou však nevzhledné, a pokud jde o bradavice na chodidle, mohou být i bolestivé.

Šetrné odstranění bradavic rychle a spolehlivě!
  Trápí Vás kožní bradavičky? Existuje několik metod na jejich odstranění, ale pouze jediná z nich je možná bez návštěvy lékaře.
Světovou jedničkou na odstranění bradavic je Wartner, nyní nově v praktické tužce. Díky němu zvládnete odstranit bradavičky jako skutečný profesionál.
Na postižené místo jednoduše nanesete malé množství účinného gelu a počkáte, až uschne. Ideální je aplikace 2x denně. Viditelné zlepšení se dostaví již po 7 dnech.
Tisíce lidí na světě důvěřují přípravkům Wartner, které se staly světovou jedničkou. Vsaďte na profesionály a zaručený výsledek!


Na kuří oka i otlaky bezbolestně!
Jako zkušená pedikérka působí přípravek Wartner tužka, speciálně určený pro odstranění otlaků, kuřích ok a nevzhledných kožních lézí.
Vznikají stálým tlakem na pokožku chodidel, jehož příčinou je obvykle nevyhovující obuv. Následkem je potom bolestivá chůze.
Wartner přináší profesionální péči o vaše nohy se zaručeným výsledkem. Působí spolehlivě a díky chytrému obalu v podobě tužky jeho aplikaci snadno zvládne každý. Účinný gel jednoduše nanesete ráno a večer na postižené místo a necháte zaschnout. Už po 4 dnech dochází ke sloupnutí zbytnělé pokožky a Vaše chůze bude opět lehká a bez bolesti.  
Zdravotnické prostředky Wartner můžete koupit v lékárnách.


Více informací o produktu Wartner na www.altermed.cz

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Strčte si to do mediny a neotravujte zbytečně lidí.
Paroubek  |  21.6.2011 13:01

Náhodou, zabírá to...
Tomy  |  22.6.2011 00:23

Tady si někdo platí reklamu.Já mám na rukou bradavice od malička,a za...
Tomáš  |  22.6.2011 13:14

No nieje to jediny sposob odstranenia bradavic bez navstevy lekara. Ja som to...
Karol  |  22.6.2011 17:13

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *