Imunita

20.2.2003 00:00
Zdraví

Imunitní systém je tou nejmocnější zbraní, kterou naše tělo každý den bojuje s nebezpečnými vetřelci (bakteriemi, viry, rakovinou), a pomáhá tak udržovat zdraví.
Dříve nebo později každý podlehne nepříjemnému nachlazení nebo útoku chřipky. Často se bez varování během dne dostaví slabost, bolesti hlavy, horečka, ucpaný nos a naše výkonnost prudce klesá. Onemocněli jsme chřipkou. Jsme napadeni viry. Čeká nás minimálně desetidenní trápení a posléze i nepříjemná únava. Pocit duševní i tělesné svěžesti je pryč.

Buněční piráti ? viry

Patří mezi nejnebezpečnější nepřátele člověka. Jsou lidskému oku neviditelné a bez pomoci živé buňky se nedokážou rozmnožovat. K životu se vlastně probouzejí až po proniknutí do živé buňky. Jako piráti jednu buňku po druhé ?dobývají? a usmrcují. V našem těle však naštěstí mají silného protivníka ? imunitní systém. Někdo v průběhu roku onemocní chřipkou několikrát a jiný třeba neonemocní vůbec. Ta zdánlivá nespravedlnost vězí v připravenosti a bezporuchovosti naší imunity.

Posilování imunity

Bez pestrého a pravidelného jídla to nejde. Příroda sama zajistila, aby naše tělo v potravě přirozeně přijímalo řadu přírodních látek, které naši imunitu popichují k vyšší aktivitě a udržují ji v neustálé pozornosti. Možná bychom očekávali látky, jejichž název je dlouhý a nesrozumitelný. Opak je pravdou. Jsou to některé přírodní cukry (například b-glukany v houbách) a bílkoviny (například tzv. Chlorella růstový faktor z mikroskopické sladkovodní řasy Chlorella). V jídle také musíme přijímat látky s obsahem stopových prvků (zejména selenu), s obsahem minerálů (zinek) a s potřebným obsahem vitaminů (vitamin C a E). I ty zajišťují bezchybnost a výkonnost naší imunity.

Pestrá strava

Mnozí lidé často pestrost svého jídla podceňují. Vítězí rychlost, konzumnost, a hlavně ?image?. K vážnému zamyšlení nás mnohdy přinutí až první zdravotní potíže. Vždyť právě obyvatelé České republiky dlouhodobě trpí nedostatečným příjmem selenu ve stravě a jsou vystaveni vyššímu riziku infekčního onemocnění, onemocnění srdce a cév, rakoviny. Je to velká škoda, protože včasným rozhodnutím pro správnou životosprávu jsme schopni celé řadě potíží předejít. Je však velmi obtížné bojovat s trendy a pohodlím moderní společnosti a doby.

Řešení jménem doplněk stravy

Díky řadě speciálních farmaceutických technologií lze dnes z přírody izolovat přírodní látky, čistit je, bezpečně a účinně podávat v podobě tobolky nebo tablety jako doplněk každodenní stravy. Takto upravené b-glukany, selen biologicky vázaný v buňkách sladkovodní mikroskopické řasy Chlorella, organicky vázaný zinek, vitamin C a E jsou účinným a prospěšným řešením pro oslabenou imunitu. Tuto plnohodnotnou kombinaci přírodních látek obsahuje v lékárnách volně dostupný přípravek ImuSeZin E tablety s výhodným dávkováním 1 tableta denně.

Užívání ImuSeZinu E je prospěšné

Posiluje imunitu proti virovým a bakteriálním infekcím (chřipka a nachlazení). Snižuje škodlivý vliv stresu, smogu, UV záření, kouření a alkoholu. Zvyšuje odolnost organismu proti rakovině. Doplňkovým podáváním s antibiotiky urychluje léčbu infekčního onemocnění.

Přípravek je možné zakoupit v lékárně po celé ČR

Související články

Imunita a její posilnění přírodními prostředky

24.11.2006 00:00

Související produkty

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Na zimní nachlazení je nej Zimák od Barnysu.
Petra  |  1.7.2016 13:43

Já jsem jako Dominik Hašek, taky chytnu všechno, ale? Minulou zimu jsem...
Martina  |  15.10.2018 19:10

Za mě přírodní medicína v podobě smoothie. Posílám odkaz na článek...
jááá  |  16.10.2018 17:04

Když jsme u té Pharmy ještě není špatný tento produkt...
Liška  |  16.10.2018 17:08

si kup nejakej doplněk na hlavu.
Hlavne  |  16.10.2018 17:20

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *