Hormonální substituční léčba může zvýšit riziko demence

Hormonální substituční léčba může zvýšit riziko demence

28.6.2004 00:00  |  Zdraví

Hormonální substituční léčba (HRT) v přechodu může vést ke zvýšení rizika demence. K tomuto závěru dospěli američtí vědci na základě velkého výzkumu, do něhož zapojili téměř osm tisíc žen. Doposud se předpokládalo, že hormonální léky lze používat jako prevenci před demencí nebo k jejímu oddálení díky obsahu hormonu estrogenu, který pomáhá zvyšovat průtok krve do mozku.... celý článek

Komentářů: 3 | Poslední komentář: 1.4.2015 22:07

Komentáře

reagovat 28.12.2014 19:41 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

reagovat 1.4.2015 16:53 - hana Čočková

HST mne málem zabila. Musela jsem prodělat operaci pro obou stranou embolii plic. Ženám HST nedoporučuji.

reagovat 1.4.2015 22:07 - (__.__)

Jak je vidět na někom už zapracovala!

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti John...
Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích  |  28.12.2014 19:41

HST mne málem zabila. Musela jsem prodělat operaci pro obou stranou embolii...
hana Čočková  |  1.4.2015 16:53

Jak je vidět na někom už zapracovala!
(__.__)  |  1.4.2015 22:07

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *