Břicho - skládka nebezpečného odpadu?

Břicho - skládka nebezpečného odpadu?

20.10.2004 00:00  |  Zdraví

Patrně si myslíte, že víte, co tiše sedí ve vašich střevech - oběd, snídaně, nanejvýš včerejší večeře. Ono je tam toho ale daleko víc, jídlo se může naším zažívacím traktem sunout hodně dlouho a mezím se měnit na docela jedovaté látky. Radši o tom ani nechcete vědět? Pozor, právě takový přístup vás může i zabít.... celý článek

Komentářů: 10 | Poslední komentář: 5.2.2009 00:07

Komentáře

reagovat 20.10.2004 14:44 - Tonda

Hezký článek. Všemu zde uvedenému věřím. Jen by nemělo být napsáno ČLÁNEK ale REKLAMA ,ŽE? Protože toto je opravdu jen reklama s trochou té omáčky.

reagovat 22.10.2004 11:03 - Pája

ale problém je,že konzervanty jsou pomalu v každé potravině,na které spočine váš zrak,a zmiňovaná drůbež a ryby bývají krmeny granulemi nabušenými buď hormony, nebo jiným sajrajtem,jen aby rychle rostly a přibývaly na váze!Nezbývá,než si zřídit vlastní pole a chovná zařízení,a vyrábět si potravu vlastními silami. Bohužel,ani to nezaručí nezávadnost produktů.

reagovat 28.10.2004 10:03 - ajvn

ocistu traviciho traktu si muze kazdy provest "sam doma" je to pomerne jednoducha joginska technika krije, spociva v postupnem piti slane vlazne vody, naslednem cviceni a "vypousteni vody konecnikem" Dobre je popsana v Lysbethove Joze. Mohu jen doporucit :-)

reagovat 2.11.2004 11:03 - Pája

Pití slané vlažné vody by mě opravdu rychle vyčistilo. Ale opačnou stranou,než píšeš.

reagovat 25.2.2005 19:00 - jan Buka

Velmi působivý a přesně vystihující článek o této problematice... Škoda, že tato osvěta probíhá tak pomalu a naráží na ignoraci právě všech těch, kteří tuto terapi potřebují nejvíce... Nu, škoda, zase jich pár tisíc letos zemře zbytečně...
Já si dávám klystýrel už 2 roky a těším se na CHT u nás v Teplicích... Vím o čem mluvím...
Jan Buka Teplice

reagovat 3.3.2006 10:55 - Lucka

Dobrý den,mám k Vám prosbu.Mama byla na vyšetření a nevim co jí múže bejt,neví pořádně sedět,všechno ji zo spodu bolí.Posílam Vám výpis z toho nálezu.NálezUZ Horní+dolní poloviny břichaJátra norm.vel.lehce hyperechogenní,homog.str.cévy do periferie,porta a žlučovody norm šíře,žlučník po jídle evakuován,zmenšen 4x1 cm,bez jasné litiázy,stény tenké,pankreas lehce hyperechog.homog.

slezina podélné 10cm,homog,

P.ledvina podélné kolem 12,5cm norm.tvaru,parenchym přim.šířře a echogenity,nevýrazný můstek,dutý systém bez jasného méstnání a lithiasy,L ledvina se v obvyklé lokalizaci nezobrazuje,je vidét v L mezogastriu mediálné od střední čáry,téméř nasedajíci na břišní aortu,je málo rotovaná,velikosti 9,2x2,5cm,parenchym šíře kolem 10 mm,dutý systém bez jasného městnání alitiázy,

moč.m.středně naplněn,anechogenní stěny tenké,ústí močovodů bez dilatace a litiázy,oboutranně zachycené jety,výraznější vpravo,okolí bez ložiska bez ascitu,střevní kličky orient.normální

Mírná citlivost na tlak sondy v P podbřišku,zde bez jasné patologie,apendis se nezobrazil bez jasného výpočtu nebo lymfadenopatie linerární sondou.

Z. Hepatopatie-počínajíci steatoza jater Dystopická L.ledvina malrotovaná s mírnou redukci parenchymu,mírně zvětšení P. ledviny je nejspíše kompenzatorní.Mírná citlivost na tlak sondy v P podbřišku-zde bez jasné patologie,ostatní sono nález v normě.Dopředu Vám moc pěkne děkuju za rychlou odpověď.lucka79"post.cz

reagovat 5.3.2006 19:22 - marie

Jane můžeš mi prosím popsat postup toho klystýru.Mě to tam nějak neteče.mám u toho sedět,ležet na levém nebo pravém boku?

reagovat 2.10.2006 02:27 - Jan Buka

Milá Maruško,

postup při provádění klystýru je vcelku jednouduchý... je třeba si zavést rektální rourku do konečníku, stačí opravdu jen kousek (pár cm... 3 - 10 cm) a uvolnit ventil na hadičce tak, aby se nálev přemístil do střeva... já osobně někdy musím hadičku jenom lehce povytáhnout, aby se nálev "rozjel"... jinak je pouze důležité mít "Klystýrku" (též Irigátor) zavěšenou asi metr nad úrovní konečníku. Já si tuto operaci provádím v sedě v koupelně na okraji vany... je to velmi jednoduché a jde to samo... :) Doufám, že jsem ti pomohl, jinak si myslím, že je i tady na doktorce veliká diskuze na toto téma... :)

Měj se moc fajn at se dílo podaří... :)Honza Buka

Teplice

reagovat 23.2.2007 20:32 - jira

Ahoj Maruško. Při klystýru je zapotřebí aby jsi byla uvolněná buď klečela, nebo ležela na pravém boku s pokrčenou levou nohou.Vše další si můžeš prohlédnout na www.KlysmaX. klystýr je dobrá věc a slouží k očistě těla od toxických látek která jsou ve střevách.Napiš mě prosím. Díky.

reagovat 12.6.2007 20:52 - Lucky

Větší kravinu už jsem dlouho nečetl. Blahopřeji. Střeva čistá, hlava jako kompost.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Dobrý den,mám k Vám prosbu.Mama byla na vyšetření a nevim co jí múže...
Lucka  |  3.3.2006 10:55

Jane můžeš mi prosím popsat postup toho klystýru.Mě to tam nějak...
marie  |  5.3.2006 19:22

Milá Maruško, postup při provádění klystýru je vcelku jednouduchý......
Jan Buka  |  2.10.2006 02:27

Ahoj Maruško. Při klystýru je zapotřebí aby jsi byla uvolněná buď...
jira  |  23.2.2007 20:32

Větší kravinu už jsem dlouho nečetl. Blahopřeji. Střeva čistá, hlava...
Lucky  |  12.6.2007 20:52

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *