Antibiotika u konce s dechem

17.2.2000 00:00
Zdraví

Poté, co sir Fleming přišel s vynikajícím objevem penicilinu, nastala doba, kdy jsme si mysleli, že vymýtíme bakteriální infekce.

Několik desítek tisíc jednotek krystalického penicilinu zvládlo infekční zánět mozkových blan, angíny, záněty plic. Nyní, padesát let po tomto skvělém objevu, se stále zřetelněji ukazuje, že příroda dokázala antibiotické vychýlení rovnováhy ustát, a dokonce dnes začínají mít mikrobi v tomto boji jaksi "navrch". Stále dražší, jedovatější a účinnější umělá antibiotika ztrácejí dech. A divíte se? Vždyť dnes jsou kdejaká teplota, kašel, zánět průdušek, nosohltanu nebo i rýma ,likvidovány pomocí antibiotik.

Většina onemocnění z nachlazení je přitom virového původu! Výsledkem tohoto "antibiotického alibizmu" je nárůst alergií a systematické otužování mikrobů na antibiotika. Je zřejmé, že do budoucna budeme muset nasazení antibiotik skutečně přísně zvažovat, pokud o tuto vynikající a účinnou léčbu nechceme zcela přijít.

A tak je načase hledat nové cesty v léčbě infekcí. Ze zkušenosti víme, že při běžných nachlazeních, virózách a infekcích pomáhají sirupy Energy. Vironal, Audiron, Droserin, Spiron, Renol nebo Korolen mohou při vhodném dávkování mnohé z infekcí zastavit. Jsou rovněž vhodným doplňkem homeopatické léčby a fytoterapie.

Všechny výrobky můžete zakoupit na www.001shop.cz

zdroj: MUDr. Oldřich MACHARÁČEK - Energy

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

SOUHLASIM S TIM,ZE BY SE ANTIBIOTOKA NEMELA UZIVAT DOKUD TO NENI SMRTELNE...
 |  28.3.2006 14:53

A co je to za přípravky, kde se dají sehnat?
zvědavý  |  28.3.2006 15:01

Již 2xběhem měsíce mi lékař předepsal antibiotika na zánět...
Lea  |  4.2.2007 21:32

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *